Zamknij

"Spencer": Olśniewający plakat filmu o księżnej Dianie zapowiada oscarowe kino [ZDJĘCIE]

26.08.2021 12:55
Spencer plakat
fot. materiały prasowe Neon

"Spencer" z Kristen Stewart w roli księżnej Diany zmierza do kin. W sieci pojawił się oficjalny plakat produkcji, który zachwyca i zapowiada wielkie, oscarowe kino.

Jeśli film "Spencer" w reżyserii Pabla Larraina okaże się tak dobry jak jego plakat, zarówno jego twórcy, jak i Kristen Stewart mają Oscary w kieszeni. Oficjalna grafika promująca film o księżnej Dianie jest stylowa, elegancka, a zarazem intymna, oszczędna w środkach i za pośrednictwem jednego obrazu wyraża więcej niż tysiąc słów.

"Spencer": Plakat filmu o księżnej Dianie trafił do sieci [ZDJĘCIE]

Plakat filmu "Spencer" został opublikowany w mediach społecznościowych przez studio Neon, odpowiadające za produkcję nadchodzącego dzieła twórcy "Jackie". Księżna Diana nie pokazuje na nim twarzy, jednak jej poza wyraża całą paletę emocji, z jakimi zmagała się żona księcia Karola. Zobaczcie sami:

Zobacz także

"Spencer" - Kiedy premiera filmu o księżnej Dianie?

"Spencer" opowie o kilku dniach z życia księżnej Diany, która na początku lat 90. zdecydowała się na definitywne zakończenie związku z mężem, księciem Karolem. W rolę główną wcieliła się Kristen Stewart, Karola zagrał natomiast Jack Farthing. W obsadzie znaleźli się też Sally Hawkins, Timothy Spall i Sean Harris. Film wyreżyserował Pablo Larrain według scenariusza Stevena Knighta. "Spencer" zostanie pokazany podczas 78. Festiwalu Filmowego w Wenecji, gdzie weźmie udział w Konkursie Głównym. Film będzie także prezentowany na festiwalu w Toronto. Do szerokiej dystrybucji film trafi 5 listopada 2021 roku.

RadioZET.pl/Neon