Zamknij

"Spencer": jest pierwsza zapowiedź filmu o księżnej Dianie z Kristen Stewart w roli głównej [WIDEO]

26.08.2021 19:04
"Spencer": jest pierwsza zapowiedź filmu o księżnej Dianie z Kristen Stewart w roli głównej [WIDEO]
fot. NEON/ kadr ze zwiastuna filmu "Spencer"

Nadchodzi kolejna produkcja o księżnej Dianie. Film z Kristen Stewart w roli Lady D doczekał się pierwszej zapowiedzi. Co przedstawia i na kiedy wyznaczono premierę? Zdradzamy szczegóły.

Kristen Stewart zachwyci nas rolą królowej ludzkich serc i ostatecznie pozbędzie się łatki Belli ze "Zmierzchu", która przylgnęła do niej przed laty? Przekonamy się. Pierwsza zapowiedź  "Spencer" daje nam możliwość wysnucia pierwszych wniosków, a także zapowiada iście oscarowe kino

"Spencer": zapowiedź filmu o księżnej Dianie z Kristen Stewart w roli głównej [TEASER]

Film Pablo Larraína (człowieka, który dał światu "Jackie" z Natalie Portman w tytułowej roli) opowie nam o wydarzeniach, do których doszło podczas Świąt Bożego Narodzenia w rezydencji Sandringham w 1991 roku. To właśnie wtedy Diana Spencer postanowiła zakończyć swoje małżeństwo z księciem Karolem

W roli głównej zobaczymy Kristen Stewart, zaś w księcia Karola wcieli się gwiazdor serialu "Poldark: Wichry namiętności" - Jack Farthing. Na ekranie towarzyszyć im będą między innymi Olga Hellsing, Thomas Douglas, Timothy Spall, Sally Hawkins i Sean Harris.

"Spencer": kiedy premiera?

"Spencer" zadebiutuje na festiwalach filmowych w Wenecji (1-11 września 2021) i Toronto (9-18 września 2021), gdzie powalczy o jedne z najbardziej prestiżowych statuetek w branży. Na kinową premierę przyjdzie nam jednak poczekać nieco dłużej, bowiem do 5 listopada 2021 roku.