Zamknij

"Spider-Man 3": Willem Dafoe powróci w roli Green Goblina?

31.05.2021 13:04
Willem Dafoe
fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Willem Dafoe jako Green Golbin w najnowszym "Spider-Manie"? Według plotek aktor ma się wcielić w głównego antagonistę nadchodzącej produkcji Marvela.

Czy do i tak gwiazdorskiej już obsady filmu "Spider-Man: No Way Home" dołączył Willem Dafoe? Najnowsze informacje mówią, że aktor ma zagrać głównego przeciwnika w filmie Marvela.

"Spider-Man: No Way Home" - Willem Dafoe w obsadzie filmu Marvela?

Najnowsza odsłona Spider-Mana, w którego wciela się Tom Holland to trzecie filmowe podejście do przygód herosa z kart komiksów Marvela. Kiedy ogłoszono, że w trzeciej części solowej serii o nastoletnim superbohaterze pojawią się Jamie Foxx i Alfred Molina, fani zaczęli podejrzewać, co może wydarzyć się w "Spider-Man: No Way Home".

Foxx wcielił się w Electro z drugiej części drugiej serii o Spider-Manie. Molina grał natomiast Doctora Octopusa w trylogii Sama Raimiego. Miłośnicy Marvela podejrzewają więc, że w filmie zobaczymy zderzenie się różnych alternatywnych światów, stąd w obsadzie aktorzy, związani z poprzednimi filmami o superbohaterze. Tym bardziej że w produkcji pojawi się również Benedict Cumberbatch, grający Doktora Strange'a.

Jak podaje portal comingsoon.net, pojawiły się nowe plotki, dotyczące udziału w "Spider-Man: No Way Home" Willema Dafoe - aktora, który wystąpił jako główny przeciwnik w pierwszej w historii kinowej adaptacji przygód Spidey'ego. Gwiazdor wcielił się w Normana Osborna/Green Goblina i właśnie w tej roli ma powrócić w nadchodzącej części serii. Co ciekawe plotki za pośrednictwem Twittera potwierdziła dziennikarka filmowa Grace Randolph.

To prawda. Sama dużo o tym wspominałam i wydaje mi się, że powiedziałam o tym w niektórych transmisjach na żywo... Ze "Spider-Man No Way Home" jest ciężko. W tym momencie znam prawie całą fabułę trzeciego aktu, ale nie sądzę, żeby dla widzów był to spoiler.

Czy oznacza to, że Randolph odnosi się do podejrzeń widzów o multiwersum? A może występy Foxxa, Moliny i Dafoe będą tylko rozszerzonym cameo, albo ich postacie powrócą jedynie w symboliczny sposób? W końcu twórcy filmów Marvela słyną z wodzenia widzów za nos. O tym przekonamy się za kilka miesięcy.

"Spider-Man: No Way Home" - kiedy premiera?

To nie jedyne domysły dotyczące trzeciej części przygód Spider-Mana. Według plotek w produkcji mają wystąpić poprzedni odtwórcy pajęczego herosa - Tobey Maguire i Andrew Garfield, którzy pomogą Peterowi Parkerowi granemu przez Hollanda w walce z przestępcami. Fabuła "No Way Home" jest jednak objęta tajemnicą i na razie trudno jest potwierdzić, bądź obalić pogłoski. W obsadzie znaleźli się ponadto Zenadya (MJ), Jacob Batalon (Ned Leeds), Marisa Tomei (Cocia May) orazTony Revolori (Flash Thompson). Film "Spider-Man: No Way Home" w reżyserii Jona Wattsa trafi do kin 17 grudnia 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/comingsoon.net