Zamknij

Twórcy "Spider-Mana 3" pokazali trailer filmu. Nie tego spodziewali się fani...

21.05.2021 12:26
Spider-Man: No Way Home - Tom Holland, Zendaya i Jacob Batalon - kadr z filmu Marvela
fot. Matt Kennedy/Capital Pictures/East News

W mediach społecznościowych filmu "Spider-Man: No Way Home" pojawił się trailer produkcji. Nie o tego typu zapowiedź chodziło jednak fanom Marvela.

Film "Spider-Man: No Way Home" to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji Marvela roku 2021. Widzowie MCU od dawna domagają się trailera. Ich życzenie w końcu się spełniło. Twórcy postanowili sobie jednak zadrwić z miłośników pajęczego herosa.

"Spider-Man: No Way Home" - trailer filmu Marvela

Film "Spider-Man: Far From Home" zakończył się w dość spektakularny sposób. Nie dziwota, że fani Marvela czekają z niecierpliwością na premierę kontynuacji. Do tej pory twórcy "Spider-Man: No Way Home" zamieścili w sieci dwie oficjalne zapowiedzi - kadry z filmu oraz jego teaser. Niestety ani fotografie, ani krótkie wideo nie zdradzały zbyt wiele na temat fabuły produkcji.

Prośby o trailer trzeciej części "Spider-Mana" zostały jednak wysłuchane. Na oficjalnym koncie Twitter nadchodzącego filmu pojawił się post, który przynajmniej w pewien sposób spełnił prośby fanów.

Tak jak prosiliście:

Jak widać, twórcy postanowili zażartować sobie z widzów, prezentując... przyczepę z napisem "Spider-Man: Far From Home". Potraktowali więc słowo "trailer" dosłownie, bo po angielsku oznacza nie tylko "zwiastun", ale również "przyczepę". To nie pierwszy raz kiedy filmowcy odpowiedzialni za serię o "Spider-Manie" wyprowadzili fanów w pole. W przypadku filmu "Spider-Man: Far From Home" sugerowano, że Mysterio pochodzi z alternatywnego wymiaru. Okazało się to sprytnym zabiegiem marketingowym, wpisującym się w naturę złoczyńcy znanego z komiksów Marvela.

"Spider-Man: No Way Home" - kiedy premiera filmu?

Prawdziwego zwiastuna "Spider-Man: No Way Home" spodziewać możemy się prawdopodobnie w drugiej połowie roku 2021. Premiera filmu stworzonego wspólnymi siłami przez Marvel Studios i Sony Pictures została bowiem zaplanowana dopiero na 17 grudnia 2021. W produkcji reżyserowanej przez Jona Wattsa powrócą Tom Holland, Zenadaya, Jacob Batalon, Marisa Tomei i Tony Revolori. Do obsady dołączyli również Benedict Cumberbatch, Alfred Molina oraz Jamie Foxx.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Twitter/ Spider-Man: No Way Home