Zamknij

„Spider-Man: Across the Spider-Verse“: kontynuacja „Spiderman Uniwersum“ z nowym zwiastunem [WIDEO]

06.12.2021 13:46
„Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One)" - kadr z filmu
fot. materiały prasowe UIP

„Spider-Man: Across the Spider-Verse“, czyli kontynuacja nagrodzonego Oscarem filmu „Spider-Man: Uniwersum“ otrzymał właśnie swoją pierwszą, wypełnioną akcją zapowiedź. Co mówi nam o fabule filmu? Kiedy premiera?

„Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One)” to kolejna odsłona hitu wytwórni Sony „Spider-Man Uniwersum”, przez wielu uznawanego za najlepszy film o Spider-Manie. Produkcja tria reżyserskiego: Bob Persichetti, Peter Ramsey i Rodney Rothman, zaskarbiła sobie przychylność widzów, krytyków, a także gremiów przyznających prestiżowe nagrody, z Amerykańską Akademią Filmową na czele. „Spider-Man Uniwersum” uhonorowany został bowiem Oscarem i Złotym Globem dla najlepszego filmu animowanego 2018 roku.

Nie trzeba było długo czekać, by wytwórnia Sony zamarzyła sobie stworzyć kontynuację. Teraz, w kilka tygodni przed premierą filmu „Spider-Man: Daleko od domu” otrzymaliśmy wreszcie pierwszy materiał promocyjny zbliżającego się filmu animowanego.

„Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One”) – zwiastun

Zwiastun nowego filmu prezentuje jedną z pierwszych scen obrazu – rozmowę Gwen Stacy z Milesem Moralesem. Patrząc po designie postaci, minęło kilka lat od ich ostatniego spotkania, a teraz Gwen przychodzi do Milesa z prośbą o pomoc w nowej niebezpiecznej misji. Materiał prezentuje się następująco:

„Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One”) – twórcy i obsada

Tym razem na stołku reżyserskim zasiedli: Joaquim Dos Santos, Kemp Powers i Justin K. Thompson, a scenariusz powstał w głowie: Philla Lorda, Christophera Millera i Dave’a Callahana.

Z ekranu ponownie usłyszymy głosy Shameika Moore’a, Haillee Steinfeld, Issy Rae, Jake’a Johnsona oraz Oscara Isaaca. Na razie nie wiadomo kto jeszcze pojawi się w filmie, ale zwiastun już pokazuje, że czeka nas sporo niespodzianek.

„Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One”) – kiedy premiera?

Premiera filmu przewidziana jest na 7 października 2022.

Czytaj także:  „Matrix Zmartwychwstania“ z nowym, zaskakującym zwiastunem [WIDEO]

RadioZET.pl/informacja prasowa UIP/IMDB/YouTube