Zamknij

Młody gwiazdor "Kosmicznego meczu 2" zostanie nowym Spider-Manem? "Jest taka możliwość"

28.07.2021 14:20
Don Cheadle, Cedric Joe, LeBron James
fot. Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

Czy w filmach Marvela pojawi się zupełnie nowy Spider-Man, którego zagra Joe Cedric - młody gwiazdor produkcji "Kosmiczny mecz: Nowa era"? Aktor skomentował przyszłość MCU.

Joe Cedric, który zdobył popularność dzięki roli w filmie "Kosmiczny mecz: Nowa era", otwarcie mówi o chęci wystąpienia w przyszłych produkcjach Marvel Studios. Aktor chciałby się wcielić w zupełnie nowego Spider-Mana, na którego kinowy debiut fani czekają od bardzo dawna. 

"Spider-Man" - Joe Cedric z "Kosmicznego meczu 2" zagra Milesa Moralesa?

Miles Morales to nie tylko główny bohater animacji "Spider-Man: Uniwersum", ale przede wszystkim niezwykle popularny bohater z komiksów Marvela. Czarnoskóry Spider-Man na stałe wpisał się w komiksowy świat, więc nic dziwnego, że fani MCU chcieliby zobaczyć tę postać w aktorskiej produkcji.

Okazuje się, że jeden z młodych aktorów wyraził chęć wcielenia się w Milesa. Joe Cedric, który wcielił się w syna LeBrona Jamesa w filmie "Kosmiczny mecz: Nowa era", w rozmowie z Comicbook.com zdradził, że marzy o tej roli od dawna.

Seria filmów Marvela to coś, czego zawsze chciałem być częścią. I wiesz, tak naprawdę nie nakręcili jeszcze filmu o Spider-Manie Milesie Moralesie. Więc wciąż jest taka możliwość.

Biorąc pod uwagę ilość filmowych wersji Petera Parkera, czyli oryginalnego Spider-Mana, niewykluczone, że wkrótce zobaczymy również aktorskiego Milesa Moralesa. Aktor jest w podobnym wieku co komiksowy Miles, poza tym wydaje się być fanem MCU i komiksów, więc pod tym względem pasuje idealnie. O tym jednak, czy Cedric dostanie rolę, zadecydują twórcy filmów Marvela.

Na razie widzowie czekają na trzeci solowy film o Spider-Manie, w którego wciela się Tom Holland. Aktor gra Petera Parkera od roku 2016, czyli premiery hitu Marvela "KapitanAmeryka: Wojna Bohaterów". Według plotek w nadchodzącym filmie - "Spider-Man: No Way Home", mają pojawić się podróże po innych wymiarach, a co za tym idzie czeka nas powrót dwóch poprzednich odtwórców Petera - Tobeya Maguire'a i Andrew Garfielda. Jeśli domysły okażą się prawdziwe, pojawia się furtka do wprowadzenia aktorskiej wersji Milesa.

"Spider-Man: No Way Home" - kiedy premiera?

Na razie fanom Spider-Mana pozostaje czekać na konkrety nadchodzącego filmu. Nadal nie zaprezentowano zwiastuna produkcji. Nie wiele wiadomo też na temat samej fabuły filmu, ale wydarzenia z seriali Marvela i obsada produkcji, zdają się wskazywać, że plotki o wątkach multiwersum, mogą okazać się prawdziwe. W filmie Jona Wattsa oprócz Toma Hollanda wystąpili Jamie Foxx, Alfred Molin, Benedict Cumberbatch, Zenadya, Jacob Batalon, Marisa Tomei oraz Tony Revolori. Premiera produkcji została zaplanowana na 17 grudnia 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Comicbook.com