Zamknij

"Spider-Man: No Way Home" - nowe przecieki potwierdzają wszystkie domysły fanów [WIDEO]

09.11.2021 07:42
Spider-Man: No Way Home - Tom Holland, Zendaya i Jacob Batalon
fot. Matt Kennedy/Capital Pictures/East News

W trzeciej części Spider-Mana pojawią się Tobey Maguire, Andrew Garfield i Charlie Cox? Najnowsze przecieki z filmu potwierdzają nadzieje fanów. Czy zdjęcia naprawdę pochodzą z nadchodzącej produkcji?

UWAGA! Ten artykuł może zawierać SPOILERY! Czytasz na własną odpowiedzialność.

Na ten film większość fanów Marvela czeka najbardziej. Chociaż wokół "Spider-Man: No Way Home" krąży więcej plotek i domysłów niż potwierdzonych informacji, widzowie oczekują od twórców naprawdę wielu elementów. Wygląda na to, że najważniejsze z wyczekiwanych postaci rzeczywiście powrócą na ekrany kin.

"Spider-Man: No Way Home" - nowe przecieki z filmu Marvela

Na temat tego, kto pojawi się w filmie "Spider-Man: No Way Home" pojawiło się multum fanowskich teorii. Twórcy stopniowo potwierdzają niektóre z nich. Inne są z kolei obalane, ale fani dopatrują się w tym działaniu celowego wprowadzania w błąd, by zaskoczyć podczas seansu. Obecność w obsadzie aktorów wcielających się w przeciwników poprzednich dwóch serii filmowych o Spider-Manie robi swoje.

Alfred Molina i Jamie Foxx, którzy ponownie zagrają przeciwników z filmów "Spider-Man" z 2002 i "Niesamowity Spider-Man" z 2014 roku sprawili, że wielu widzów jest przekonanych o powrocie dwóch pierwszych odtwórców pajęczego herosa - Tobeya Maguire i Andrew Garfielda. Obaj aktorzy zdementowali pogłoski, ale w sieci można natknąć się na wiele przecieków, które zdają się je potwierdzać. Najnowszy pochodzi z Twittera Johna Campei - amerykańskiego gwiazdora internetu.

Chociaż jego post został skasowany (najprawdopodobniej po interwencji Sony Pictures), w sieci nic nie ginie. W serwisie Reddit przecieki powróciły. Są również dostępne na YouTube.

Na pierwszym rzekomym kadrze z filmu "Spider-Man: No Way Home" widzimy Toma Hollanda, Tobeya Maguire i Andrew Garfielda. Trzej odtwórcy Spider-Mana mają na sobie kostiumy superbohaterskie. Są pozbawieni masek i patrzą na coś, co znajduje się poza kadrem. Drugi przeciek ukazuje rozmowę przy stole, w której uczestniczą Peter Parker, jego ciotka May, Happy Hogan oraz... Charlie Cox, najwyraźniej ponownie wcielający się w Matta Murdocka/Daredevila z serialu Netflix "Daredevil".

Powyższy materiał wideo zawiera również analizę przecieków, która ma dowodzić prawdziwości zdjęć. Pierwszym dowodem są obrażenia na twarzy Petera Parkera porównane z oficjalnymi materiałami twórców. Drugim ma być półka na książki w domu May, obecna zarówno na zdjęciu udostępnionym przez Campeę, jak i w jednym ze zwiastunów "No Way Home".

Czy powyższe fotografie rzeczywiście pochodzą z filmu Marvela? A może to sprytne fotomontaże? Czy fakt, że zbiegły się z debiutem plakatu produkcji, ma znaczenie? Czy tak jak po ostatnich przeciekach, niebawem doczekamy się kolejnego zwiastuna? O tym przekonamy się za jakiś czas.

"Spider-Man: No Way Home" - kiedy premiera filmu Marvela?

Czy przewidywania się potwierdzą? A może twórcy zaskoczą nas czymś zupełnie innym? Trzecia część solowych przygód Spider-Mana trafi do kin 17 grudnia 2021 roku. W filmie reżyserowanym przez Jona Wattsa wystąpili Tom Holland, Alfred Molina, Jamie Foxx, Benedict Cumberbatch, Zenadya, Jacob Batalon, Marisa Tomei, Tony Revolori, J.B. Smoove oraz Jon Favreau.

RadioZET.pl/John Campea/Twitter/Reddit/YouTube