Zamknij

"Spider-Man: No Way Home" - kolejny gwiazdor oryginalnej trylogii powróci w nowym filmie Marvela?

21.09.2021 12:58
Spider-Man 3 - Topher Grace - kadr z filmu
fot. Everett Collection/East News

Czy w obsadzie filmu "Spider-Man: No Way Home" pojawi się Topher Grace - odtwórca Venoma z trylogii Sama Raimiego? Aktor postanowił skomenotwać plotki.

Topher Grace - aktor wcielający się w Venoma/Eddiego Brocka w filmie "Spider-Man 3" z 2007 roku, został zapytany, czy wystąpi w nadchodzącej produkcji "Spider-Man: No Way Home". Co odpowiedział?

"Spider-Man: No Way Home" - Topher Grace jako Venom w filmie Marvela?

Wokół filmu "Spider-Man: No Way Home" krąży wiele spekulacji fanów. Obecność w obsadzie Alfreda Moliny i Jamiego Foxxa, którzy wcielali się w przeciwników tytułowego herosa w dwóch poprzednich filmowych seriach, sprawia, że wielu fanów liczy na pojawienie się również innych gwiazd, takich jak Tobey Maguire, Andrew Garfield, Willem Dafoe czy Emma Stone. Niektórzy miłośnicy Spider-Mana liczą, że najnowsze wcielenie jego przygód będzie połączeniem cyklu Marvel Studios, trylogii Sama Raimiego oraz dylogii Marca Webba.

Pierwszy zwiastun "Spider-Man: No Way Home" potwierdził, że Molina ponownie wcieli się w Octopusa, co tylko dolało oliwy do ognia. Spekulacje fanów trwają i jedna z nich dotyczy powrotu Tophera Grace'a w roli Venoma. Aktor wystąpił jako ta postać w trzeciej części oryginalnej trylogii z Maguire'em w roli tytułowej. Jak podaje CBR, Grace został zapytany przez jednego z fanów za pośrednictwem serwisu Reddit, czy pojawi się w obsadzie "Spider-Man: No Way Home". Aktor odpowiedział twierdząco.

foto: print screen z reddit.com
fot. foto: print screen z reddit.com

Proszę, pozostaw to między nami, ale tak, gram w tym filmie. Fabuła rozpoczyna się, kiedy Peter PArker (Tom Holland) jest załamany, że wszyscy znają jego tożsamość i wtedy dzieje się jakieś szalone g***o pomiędzy Doktorem Strange'em i Doctorem Octopusem (Alfred Molina), a jego wymiarem. Wtedy Electro i Green Goblin wyskakują z takich "okręgów energii" i krzyczą coś w stylu: "Czas zdeptać pająka". Nagle pojawia się Tom Hardy i ja, walcząc ze sobą w pojedynku, który ja wygrywam (oczywiście). To nawet ni jest walka, po prostu od razu kopię mu do tyłka. Nie chcę za dużo zdradzać, ale w obsadzie są też aktorzy z oryginalnego serialu "Spider-Man" z lat 70., crossover Aquamana i Batmana (Affleck, nie Keaton) oraz - dzięki Disneyowi, duch Hana Solo ze "Skywalker. Odrodzenie", ten robot Eve z "Walle-E'ego". Ponownie proszę, żeby zostało to między nami.

Grace postanowił zażartować sobie z pytania fana, ironicznie potwierdzając swój udział w "Spider-Man: No Way Home". Oczywiście nie należy niczego wykluczać, ale ton wypowiedzi aktora jasno daje do zrozumienia, że nie pojawi się w obsadzie nadchodzącej produkcji. Grace odniósł się też do oczekiwań niektórych widzów, którzy chcą od trzeciej części nowego "Spider-Mana" pomysłów, mających na celu jedynie zaspokojenie potrzeb fanów poprzednich odsłon przygód pajęczego herosa.

Nie tylko dodaje do wymyślonej przez siebie fabuły filmu postać Venoma granego przez Toma Hardy'ego, ale również bohaterów z konkurencyjnego uniwersum DC - Aquamana i Batmana, a także Hana Solo z "Gwiezdnych Wojen" i bohaterkę animacji studia Pixar "Wall-E". Nonszalancko rozprawia się więc z pomysłami fanów, którzy zamiast poczekać na to, co przygotowali twórcy "Spider-Man: No Way Home", wymyślają kolejne, mało realne scenariusze filmu.

"Spider-Man: No Way Home" - kiedy premiera?

Trzecia część solowych przygód Spider-Mana trafi do kin 17 grudnia 2021 roku. W filmie reżyserowanym przez Jona Wattsa wystąpili Tom Holland, Alfred Molina, Jamie Foxx, Benedict Cumberbatch, Zenadya, Jacob Batalon, Marisa Tomei, Tony Revolori, J.B. Smoove oraz Jon Favreau.

RadioZET.pl/CBR/Reddit.com