Zamknij

Willem Dafoe jako Green Goblin w nowej zapowiedzi filmu "Spider-Man: No Way Home" [WIDEO]

06.12.2021 12:30
Spider-Man - Tobey Maguire, Willem Dafoe - kadr z filmu Marvela
fot. Everett Collection/East News

W filmie Marvela "Spider-Man: No Way Home" Willem Dafoe ponownie wcieli się w Green Goblina - przeciwnika z filmu Sama Raimiego z 2002 roku. Najnowszy teaser produkcji zdradził, jak aktor będzie prezentował się w nowym kostiumie złoczyńcy.

Wielkimi krokami nadchodzi premiera filmu "Spider-Man: No Way Home". Długo wyczekiwana produkcja jest zapowiada jako przełom w historii Spider-Mana. W sieci pojawił się kolejny teaser, który jeszcze bardziej odsłania tajemnicę tego, co zobaczymy w produkcji Marvela.

"Spider-Man: No Way Home" - Willem Dafoe znów jako Green Goblin [WIDEO]

Chociaż fabuła filmu "Spider-Man: No Way Home" jest owiana tajemnicą, fani dość szybko rozgryźli, że w filmie zobaczymy prawdopodobnie kinowe wcielenie Sinister Six - grupy wrogów Spider-Mana, znanej z komiksów Marvela. Co ciekawe jej członkowie będą pochodzić z alternatywnych wymiarów, czyli poprzednich filmowych serii o pajęczym herosie.

W sieci pojawił się nowy spot, który zapowiada produkcję. Jego narratorem jest sam Tom Holland - aktor wcielający się w Spider-Mana od roku 2016. Wśród urywków z filmu możemy dostrzec fragment, w którym widzimy Willema Dafoe, ponownie wcielającego się w Normana Osborna/Green Goblina. O tym, że gwiazdor wrócił do swojej roli z 2002 roku, wiadomo od pierwszego zwiastuna "Spider-Man: No Way Home". Ostatnio zresztą zamieszczono oficjalne plakaty filmu, na których Dafoe pojawia się w stroju ze słynnej produkcji Sama Raimiego.

W nowym spocie mamy jednak okazję zobaczyć zupełnie nowy kostium Green Goblina. Dafoe ma na sobie kaptur, co może odwoływać się do komiksowego wyglądu przestępcy. Poza tym w zapowiedzi widzimy w końcu twarz gwiazdora pozbawionego maski. Goblin będzie też posiadał zupełnie nowy ślizgacz i zestaw broni, chociaż dyniowe bomby również powrócą. Fani zastanawiają się więc, czy będziemy mieli do czynienia z kilkoma Goblinami, czy dawny złoczyńca przejdzie z jakiegoś powodu metamorfozę. 

"Spider-Man: No Way Home" - kiedy premiera filmu Marvela?

Dafoe nie będzie jedynym powracającym aktorem z poprzednich serii przygód Spider-Mana. Pierwszymi oficjalnie ogłoszonymi odtwórcami dobrze znanych złoczyńców byli Alfred Molina, który powróci jako Doctor Octopus oraz Jamie Foxx, ponownie wcielający się w Electro. Zwiastuny filmu sugerują również, że w "Spider-Man: No Way Home" zobaczymy również Lizarda (Rhys Ifans) i Sandmana (Thomas Haden Church). W filmie reżyserowanym przez Jona Wattsa wystąpili również Tom Holland, Benedict Cumberbatch, Zenadya, Jacob Batalon, Marisa Tomei, Tony Revolori, J.B. Smoove oraz Jon Favreau. Produkcja trafi do kin już 17 grudnia 2021 roku.

RadioZET.pl/YouTube