Zamknij

Issa Rae dołączyła do obsady filmu "Spider-Man: Uniwersum 2". W kogo się wcieli?

07.06.2021 13:26
Issa Rae
fot. Brian To / WENN.com/agefotostock/East News

Gwiazda serialu "Niepewne" - Issa Rae użyczy głosu postaci Spider-Woman w nadchodzącej animacji "Spider-Man: Uniwersum 2". Którą wersję superbohaterki Marvela zobaczymy na ekranie?

Film animowany "Spider-Man: Uniwersum 2" doczekał się kolejnej gwiazdy w obsadzie. W produkcji Sony Pictures usłyszymy Issę Rae, która zdubbinguje Spider-Woman.

"Spider-Man: Uniwersum 2" - Issa Rae jako Spider-Woman

Animacja "Spider-Man: Uniwersum" była ogromnym hitem, więc nic dziwnego, że twórcy zdecydowali się na kontynuację. W powstających od jakiegoś czasu dalszych przygodach Milesa Moralesa pojawi się grupa nowych pajęczych superbohaterów. Wśród nich zobaczymy jedną ze Spider-Woman.

Jak podaje The Hollywood Reporter, aktorka Issa Rae, która zyskała rozpoznawalność między innymi dzięki roli Issy Dee w serialu komediowym "Niepewne", wcieli się w Spider-Woman. Chociaż w komiksach Marvela ten przydomek piało kilka superbohaterek, Rae ma wcielić się w oryginalną Spider-Woman, czyli Jessikę Drew.

Aktorka dołączyła do Shameika Moore'a (Miles Morales/Spider-Man) i Hailee Steinfeld (Gwen Stacy/Spider-Ghost). To kolejna nowa postać w filmowej serii. Do tej pory Phil Lord i Chris Miller zapowiedzieli, że w "Spider-Man: Uniwersum 2" zobaczymy również Cindy Moon, znaną jako Silk oraz japońskiego Spider-Mana Takuyę Yamashiro - bohatera, który w latach 70. pojawił się w serialu typu tokusatsu na licencji Marvela.

"Spider-Man: Uniwersum 2" - kiedy premiera?

Spider-Woman zadebiutuje na dużym ekranie 7 października 2022 roku. To właśnie na tę datę wyznaczono premierą "Spider-Man: Uniwersum 2", którego reżyserami są Joaquim Dos Santos, Kemp Powers oraz Justin K. Thompson. Czy sequel również dostanie Oscara jak część pierwsza? O tym przekonamy się za jakiś czas.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/The Hollywood Reporter