Zamknij

Śpiewajmy Razem. All Together Now: Jak wyglądał pierwszy odcinek?

Redakcja
05.09.2018 22:15
Śpiewajmy Razem. All Together Now: Jak wyglądał pierwszy odcinek?
fot. Instagram:@spiewajmyrazempolsat

Za nami pierwszy odcinek muzycznego show "Śpiewajmy razem. All Together Now". To nowy format emitowany w telewizji Polsat, który ma wyłonić najbardziej utalentowanych wokalistów i grup wokalnych. Jak wyglądał pierwszy odcinek i kto przeszedł dalej?

Pierwszy odcinek "Śpiewajmy razem. All Together Now" zaskoczył widzów ciekawymi zasadami i dużym rozmachem. W jury zasiedli muzycy związani z wieloma różnorodnymi gatunkami: operą, rockiem, popem czy hip-hopem. Łącznie było to 100 muzycznych autorytetów. W zależności od tego, jak radzili sobie uczestnicy, poszczególni jurorzy naciskali przyciski i wstawali, by śpiewać razem z nimi. Właśnie w ten sposób specjaliści wyrażają pozytywną opinię na temat artysty lub artystów. Kilku z nich komentuje również poszczególne występy. Dwoje z najlepszych wykonawców z każdego odcinka przechodzi do finału. A jest o co walczyć, bowiem nagrodą jest 100 tysięcy złotych. Jak radzili sobie uczestnicy?

Kto wystąpił w "Śpiewajmy razem"?

Już pierwszy z uczestników porwał zdecydowaną większość oceniającej "ściany" swoim wykonaniem "Knockin'On Heavens Door" z repertuaru Boba Dylana. Mateusz Łopaciuk zjednał sobie sympatię aż 94 jurorów. Jako pierwsza osoba śpiewająca w programie nie mógł wyobrazić sobie chyba lepszego występu.

Bardzo ciekawy był występ kobiecego tria "3 Melodi", które zaprezentowało utwór "I'm so excited"  z repertuaru The Pointer Sisters. Jury było zachwycone, do wspólnego śpiewania dołączyło 89 jurorów. 

Patrycja Pałucka postawiła na mocny akcent w postaci piosenki Agnieszki Chylińskiej "Królowa Łez" . 94 punkty uczyniły ją drugą faworytką programu.

Dogrywka pomiędzy Mateuszem a Patrycją odbyła się za pomocą tajnego głosowania jurorów. Zdecydowanie zwyciężył wokalista, zdobywając 74 głosy. 

Klaudia Sobotka obawiała się swojego występu. Jej wykonanie wzruszyło Ewę Farnę, a do przejścia do dalszego etapu zabrakło jej zaledwie jednego punktu. 

W ostatecznej bitwie wokalnej, drogę do kolejnego etapu programu wywalczyli Mateusz i Patrycja. To oni mogą cieszyć się z tytułu pierwszych finalistów "Śpiewajmy razem. All Together Now". Pozostaje czekać na kolejne odcinki programu. 

RadioZET.pl/MF