Zamknij

„Śpiewajmy razem. All Together Now”: wiemy, kto poprowadzi drugą edycję

Redakcja
28.01.2019 12:32
„Śpiewajmy razem. All Together Now”: wiemy, kto poprowadzi drugą edycję
fot. Instagram:@spiewajmyrazempolsat

W drugiej edycji muzycznego show „Śpiewajmy razem. All Together Now” zobaczymy kolejną nową twarz. Obok nowej szefowej jury zobaczymy także nowego prowadzącego. Kto zastąpi Igora Kwiatkowskiego?

Śpiewajmy razem. All Together Now” to muzyczne show, które mogliśmy oglądać na antenie Polsatu. Charakterystyczną cechą programu jest ściana jurorów. Występy uczestników ocenia bowiem aż setka wokalistów, muzyków oraz producentów. Im więcej osób wstanie i dołączy do zabawy wraz z wykonawcą, tym lepiej. W pierwszej edycji bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Łopaciuk, który już w pierwszym odcinku zachwycił jurorów. Zwycięzca otrzymał czek na 100 tysięcy złotych.

ZOBACZ WYSTĘP MATEUSZA ŁOPACIUKA

All Togheter Now
fot. facebook.com/spiewajmyrazempolsat

Nowy prowadzący „Śpiewajmy razem. All Together Now”

Na marzec 2019 roku zapowiedziana została druga edycja programu, w którym zaszły spore zmiany. W grudniu Ewa Farna, dotychczasowa szefowa jury, poinformowała o swojej rezygnacji z udziału w show. Według informacji medialnych ma ją zastąpić Beata Kozidrak. To jednak niejedyna nowa twarz, jaką będą mogli zobaczyć widzowie.

Telewizja Polsat zapowiedziała również zmianę na stanowisku prowadzącego. Przypomnijmy, że w pierwszej edycji widzów bawił Igor Kwiatkowski, założyciel kabaretu Paranienormalni. Gospodarz drugiej edycji również wywodzi się ze środowiska kabaretowego. „Śpiewajmy razem. All Together Now” poprowadzi Mariusz Kałamaga, znany z występów w kabarecie Łowcy.B. Artysta zdecydował się na pożegnanie z charakterystycznym żółtym swetrem i rozpoczęcie działalności solowej. Aktualnie występuje w całym kraju z autorskim programem stand-upowym. Wiosną będziemy mogli obejrzeć go w roli prezentera. Jak sam powiedział:

–Mam nadzieję, że uda mi się w tym programie wprowadzić luźną atmosferę, tak abyśmy wszyscy poczuli się swobodnie, żeby było wiadomo, że spotykamy się tam, by dobrze się bawić. Zamierzam być sobą, więc jest szansa, że wprowadzę trochę zamieszania w klasycznym rozumieniu grzecznego, poukładanego prowadzącego. Spodziewajcie się niespodziewanego.

Prezenterski talent Kałamagi będziemy mogli ocenić już wczesną wiosną.

ZOBACZ TEŻ: Robert Janowski wraca do telewizji. Jaki program poprowadzi?

Mariusz Kałamaga
fot. Instagram:@mariusz_kalamaga

RadioZET.pl/MF