Zamknij

„Śpiewajmy razem. All Together Now": Odcinek finałowy. Gdzie oglądać? Kto wystąpi?

Redakcja
24.10.2018 15:06
„Śpiewajmy razem. All Together Now": Odcinek finałowy. Gdzie oglądać? Kto wystąpi?
fot. Instagram:@spiewajmyrazempolsat

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to muzyczne show, którego formuła różni się nieco od innych programów tego typu. Przed nami ósmy, finałowy odcinek, w którym uczestnicy będą walczyć o główną nagrodę. Jak przebiegnie finał?

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to muzyczne show emitowane na antenie Polsatu. Cechą odróżniającą format od innych programów tego typu jest fakt, że uczestników ocenia jury składające się aż ze stu osób. W jego skład wchodzą artyści, muzycy i producenci reprezentujący zróżnicowane gatunki muzyczne. Przewodniczącą jurorów jest Ewa Farna. Występy uczestników oceniane są w charakterystyczny sposób. Każdy oceniający, któremu spodoba się wykonanie, wstaje i dołącza do śpiewania. Na tej podstawie wokalistom i wokalistkom przyznawana jest ocena w skali od 1 do 100.

Finałowy odcinek „Śpiewajmy razem. All Together Now”

Już dziś, 24 października, o godzinie 20.30 na antenie Polsatu zostanie wyemitowany ósmy, finałowy odcinek programu. O głosy jurorów walczyć będzie czternastu uczestników wyłonionych w poprzednich odcinkach. Troje z najlepszymi wynikami zmierzy się w ostatecznym starciu, gdzie zwycięzca będzie mógł być tylko jeden. W wypadku identycznych wyników przeprowadzane będą dogrywki. Najlepszy wokalista lub wokalistka otrzyma nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych.

Kto wystąpi w finale „Śpiewajmy razem. All Together Now”?

Finaliści show to grupa bardzo zdolnych wokalistów i wokalistek, bardzo często różniących się od siebie reprezentowaną stylistyką. Z pewnością duże znaczenie będzie miał dobór repertuaru dopasowanego do barwy głosu, temperamentu i umiejętności. W finale będziemy mogli zobaczyć między innymi 17-letnią Natalię Zarębę, która zachwyciła jury wykonaniem „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena.

Poniżej prezentujemy listę wszystkich finalistów „Śpiewajmy razem. All Together Now”:

1. Adam Ruszczyński

2. Patrycja Błach

3. Paulina i Bartek Gruszeccy

4. Kaśka Dudzik

5. Mariusz Suchożebrski

6. Roman Grzegorzczyk

7. Agata Czaban

8. Paulina Urynowicz

9. Lena Czechowicz

10. Tomasz Furman

11. Katarzyna Grzesiek

12. Patrycja Pałucka

13. Mateusz Łopaciuk (zobacz występ)

14. Natalia Zaręba

RadioZET.pl/MF