Zamknij

Absurdalnie seksowny Jigsaw na zdjęciu z horroru "Spirala: Nowy rozdział serii Piła"

10.05.2021 12:44
Piła II - Jigsaw - kadr z horroru
fot. Everett Collection/East News

W sieci pojawiło się zdjęcie z filmu "Spirala: Nowy rozdział serii Piła", będącego kontynuacją słynnej serii horrorów. Przedstawia głównego antagonistę w zupełnie nowej odsłonie...

Nadchodzi nowa część kultowej serii horrorów pod tytułem "Piła". W filmie "Spirala" poznamy kolejnego następcę Jigsawa, który będzie kontynuował mordercze dzieło sprzed lat. Charakterystyczna postać przejdzie jednak zaskakującą metamorfozę.

"Spirala: Nowy rozdział serii Piła" - seksowny Jigsaw na nowym zdjęciu z filmu

Chociaż dla wielu miłośników kina grozy "Piła" zakończyła się lata temu, filmowcy co jakiś czas postanawiają powrócić do makabrycznej serii. Ostatnia część ukazała się w roku 2017 pod tytułem "Piła: Dziedzictwo". Chociaż nie odniosła spektakularnego sukcesu, po kilku latach postanowiono ponownie podjąć temat i stworzyć film "Spirala: Nowy rozdział serii Piła", który jest zapowiadany w bardzo nietuzinkowy sposób.

Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcie ze "Spirali", by przekonać się, o czym mowa. Na oficjalnym Twitterze filmu pojawiła się fotografia przedstawiająca Jigsawa - złowieszcze alter ego osób, które na przestrzeni poprzednich części wcielały w życie brutalne zagadki, będące karą za grzechy przeszłości głównych bohaterów. Z poniższej grafiki wynika, że twórcy filmu "Spirala: Nowy rozdział serii Piła" podeszli do tematu z dużą dozą dystansu.

Jigsaw, który zazwyczaj był kukiełką w garniturku jeżdżącą na dziecięcym trójkołowcu, przeistoczył się w... umięśnionego striptizera? Na nowym zdjęciu porcelanowa kukła z maską Jigsawa siedzi w wyzywającej pozie na rowerze. Poza muszką i slipkami nie ma na sobie żadnych elementów garderoby. No, chyba że uznamy za nie gustowne spirale na sutkach.

Zdjęcie jest opatrzone cytatem Jigsawa, który dopytuje się, czy zdołał przykuć uwagę jednej ze swoich ofiar. Naszą i ponad 30 tysięcy użytkowników Twittera na pewno przykuł.

"Spirala: Nowy rozdział serii Piła" - kiedy premiera?

Czy seksowny Jigsaw rzeczywiście pojawi się w horrorze? A może to jedynie sprytna forma marketingu? O tym przekonamy się niebawem. Amerykańska premiera filmu "Spirala: Nowy rozdział serii Piła" odbędzie się już 14 maja 2021 roku. Polscy fani horrorów muszą poczekać prawdopodobnie do 29 maja - daty otwarcia kin na terenie kraju. W filmie w reżyserii Darrena Lynn Bousmana wystąpili Chris Rock, Max Minghella, Marisol Nichols i Samuel L. Jackson.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Twitter