Zamknij

„Spirala: Nowy rozdział serii Piła“ na nowym, zaskakującym zwiastunie. Kiedy premiera?

30.03.2021 15:45
Spirala - kadr z filmu
fot. CAP/SFS/Capital Pictures/East News

„Spirala: Nowy rozdział serii Piła“ to reboot słynnej serii krwawych horrorów „Piła”, opowiadających o groźnym przestępcy, który więzi swoje ofiary, każąc im wykonywać okropne zadania, by ukarać ich za „grzechy przeszłości”. Właśnie pojawił się nowy zwiastun. Kiedy premiera?

„Spirala: Nowy rozdział serii Piła“ to nietypowa kontynuacja słynnej serii horrorów z gatunku gore. Nowy film z udziałem Chrisa Rocka i Samuela L. Jacksona z pierwszych zapowiedzi wygląda bardziej na mroczny film kryminalny niż na krwawy horror. Tak przynajmniej wynikało z pierwszych, niezwykle klimatycznych zapowiedzi. Nowy zwiastun pokazuje nieco inne oblicze filmu.

Zobacz także

„Spirala: Nowy rozdział serii Piła” – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie nowy zwiastun filmu. 

„Spirala: Nowy rozdział serii Piła” – obsada i ekipa

Nowy film zostanie wyreżyserowany przez Darrena Lynna Bousmana, człowieka związanego z serią już od 2. odcinka. Bousman stanął za kamerą filmów „Piła II”, „Piła III” i „Piła IV”, a teraz rozpocznie nowy cykl produkcji, w zaskakujący sposób nawiązujących do słynnych filmów z początku wieku.

Za scenariusz odpowiadają zaś: Pete Goldfinger i Josh Stolberg, którzy współpracowali już przy filmie „Piła: Dziedzictwo” (org. „Jigsaw”).

Na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Chris Rock, Samuel L. Jakcson, Zoie Palmer, czy znany z „The Social Network” Max Minghella oraz gwiazda „Riverdale” Marisol Nichols.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Spirala: Nowy rozdział serii Piła“ – kiedy premiera?

Premiera filmu w chwili obecnej przewidziana jest na 14 maja, zarówno w USA jak i Polsce.

Czytaj także:  "Legion samobójców" w kolejnej zapowiedzi z nowymi scenami. Kiedy premiera? [WIDEO]

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET