Zamknij

Awantura w TVP. Prowadząca i goście wyszli ze studia [WIDEO]

Redakcja
09.11.2017 09:26
Awantura w TVP. Prowadząca i goście wyszli ze studia [WIDEO]
fot. YouTube

Podczas nagrywania programu „Sprawa dla reportera” jeden z gości chciał prowadzić relację na żywo na Facebooku. Nie spodobało się to pozostałym obecnym w studiu TVP1. Relację z zamieszania opublikował jako pierwszy portal Wirtualne Media.

Sprawa dla reportera. Dzielny tata w studiu

Wydarzenie miało miejsce we wtorek 7 listopada podczas nagrywania jednego z odcinków „Sprawy dla reportera”. Tematem odcinka była działalność organizacji Dzielny Tata i Dzielna Mama, zajmującej się walką o prawa rodziców do opieki nad dziećmi – niekiedy sięgającej po kontrowersyjne metody.

Gośćmi Elżbiety Jaworowicz, oprócz Michała Fabisiaka, prezesa fundacji, byli m.in. Małgorzata i Tomasz Terlikowscy, Krzysztof Rutkowski oraz posłowie. Gdy Michał Fabisiak zobaczył, że Krzysztofowi Rutkowskiemu towarzyszą panowie w kominiarkach, postanowił nagrać program i transmitować go na Facebooku, tak by telewizja nie wycięła żadnych fragmentów. Było to sprzeczne z zasadami „Sprawy dla reportera", a także nie spodobało się innym rozmówcom, którzy nie życzyli sobie brać udziału w transmisji na żywo.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media