Zamknij

"Srpski film" doczekał się dokumentu. Jak powstawał najbrutalniejszy film w dziejach? [WIDEO]

30.03.2021 15:29
"Srpski film" doczekał się dokumentu. Jak powstawał najbrutalniejszy film w dziejach? [WIDEO]
fot. Everett Collection/ East News

"Srpski film" uchodzi za najbrutalniejszy film w dziejach kina. Obraz Srdjana Spasojevica doczekał się dokumentu, który przybliży nam proces jego powstawania. Kiedy premiera "A Serbian Documentary"?  Zobaczcie zwiastun.

"Srpski film" to już legenda. Brutalny i wyjątkowo obrzydliwy horror Srdjana Spasojevica uchodzi za jeden z najdrastyczniejszych i najbardziej chorych filmów, jakie kiedykolwiek powstały. Mimo tego obraz zyskał wielu zwolenników i fanów na całym świecie, których z pewnością ucieszy fakt, że powstał film dokumentalny ukazujący kulisy jego powstawaniaKiedy premiera "A Serbian Documentary"?  Zobaczcie zwiastun.

"A Serbian Documentary" - zwiastun dokumentu o "Srpskim filmie"

Zwiastun filmu "A Serbian Documentary" prezentuje się następująco:

"Srpski film" z Srđanem Todorovićem, Jeleną Gavrilović, Andelą Nenadovic i Sergejem Trifunovićem w rolach głównych ukazał się w 2010 roku i choć został zakazany w wielu krajach, zyskał olbrzymi rozgłos i wciąż zbudza silne zainteresowanie

"A Serbian Documentary" zdradzi nam kulisy powstawania głośnego dzieła. W trakcie seansu ujrzymy wiele archiwalnych materiałów, zobaczymy jak kręcono "najmocniejsze" sceny "Srpskiego filmu", a także wysłuchamy wywiadów z aktorami i ekipą filmową.

"A Serbian Documentary" - kiedy premiera? 

Na obecną chwilę nie ujawniono dokładnej premiery filmu "A Serbian Documentary". Wiemy jedynie, że produkcja ma zadebiutować w 2022 roku na festiwalach filmowych, a później zapewne trafi do streamingu.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET