Zamknij

Stanisława Celińska musiała zrezygnować z roli. Stan zdrowia aktorki się pogarsza

Redakcja
22.11.2018 12:22
Stanisława Celińska musiała zrezygnować z roli. Stan zdrowia aktorki się pogarsza
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Stanisława Celińska musiała zrezygnować z roli w filmie ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Opóźniają się również zdjęcia do serialu „Barwy szczęścia”, w którym występuje. Co dolega znanej aktorce?

Stanisława Celińska to doskonała aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. Ciężko wymienić wszystkie kreacje, jakie stworzyła przed kamerami i na deskach teatrów. Widzowie doskonale pamiętają jej role między innymi w takich filmach jak „Panny z wilka”, „Pieniądze to nie wszystko” oraz „Panna Nikt”. Obecnie aktorka jest jedną z gwiazd serialu „Barwy szczęścia”. Celińska jest również utalentowaną i docenianą wokalistką. Nagrywała między innymi z Los Locos oraz Royal String Quartet. Nadal czynnie koncertuje.

Stanisława Celińska
fot. Andrzej WRZESINSKI/East News

Stanisława Celińska ma poważne problemy zdrowotne

Stanisława Celińska miała wystąpić w komedii „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”. Niestety aktorka była zmuszona zrezygnować z angażu z powodów zdrowotnych. W rozmowie z „Super Expressem” scenarzystka Ilona Łepkowska potwierdziła informację o rezygnacji Stanisławy:

– Bardzo chciała zagrać, ale względy osobiste, zdrowotne nie pozwoliły jej na to. Powiedziała: „Nie mogę, bo narażam was na to, że nie udźwignę tej roli do końca”. Wcześniej ustalaliśmy już terminy, a jednak mimo wszystko musiała zrezygnować.

ZOBACZ TAKŻE: Obsada "Kogel Mogel 3": Kto wystąpi w filmie?

Przyczyną, dla której Celińska zrezygnowała, mają być pogłębiające się kłopoty z nogami. Aktorka ma poważne problemy z chodzeniem. Z tego powodu coraz ciężej pracuje jej się także na planie serialu.

– Z powodu problemów zdrowotnych pani Stanisławy zdarzają się opóźnienia w realizacji zdjęć do „Barw szczęścia” – zdradziła „Super Expressowi” osoba związana z produkcją.

Na szczęście Celińska nadal może realizować się muzycznie. Podczas występów przez większość czasu siedzi i może bez bólu czarować słuchaczy swoim głosem.

RadioZET.pl/se.pl/MF