Zamknij

Johnny Flynn jako David Bowie. Jest pierwszy zwiastun filmu "Stardust"

29.10.2020 13:24
Johnny Flynn
fot. Ga Fullner/Shutterstock

Johnny Flynn wcieli się w Davida Bowiego w filmie "Stardust". To kolejna filmowa biografia muzyka. Można już zobaczyć, jak Flynn wygląda w charakteryzacji. Pojawił się zwiastun. Kiedy premiera?

Johnny Flynn jako David Bowie. Jest pierwszy zwiastun filmu "Stardust", w którym można zobaczyć metamorfozę młodego aktora. Kiedy filmowa biografia poświęcona wybitnemu muzykowi trafi do kin? Podajemy wszystkie szczegóły.

Zobacz także: Twórca hitu Netflixa aresztowany za napaść seksualną 

"Stardust": Johnny Flynn jako David Bowie w filmie poświęconym muzykowi

David Bowie był jednym z najwybitniejszych muzyków, a jego wizerunek miał ogromny wpływ na współczesną popkulturę. To kolejna postać, której zostanie poświęcony film - przypominamy, że wcześniej pojawiły się już produkcje zadedykowanie Eltonowi Johnowi i Freddiemu Mercury'emu. W Davida Bowiego wcieli się Johnny Flynn, 37-letni muzyk i aktor. Jak prezentuje się w filmie? Można zobaczyć poniżej w pierwszym oficjalnym zwiastunie.

Akcja filmu "Stardust" rozgrywa się w 1971 roku, fabuła skupia się na pierwszej podróży muzyka do Stanów Zjednoczonych. Będzie można też zobaczyć, w jaki sposób artysta stworzył swoje alter ego. W filmie występują: Johnny Flynn, Marc Maron, Jena Malone, Lara Heller oraz Anthony Flanagan.

Fani Davida Bowiego, jak podaje portal nme.com, nie są zachwyceni zwiastunem. Zauważyli oni, że w krótkiej zapowiedzi nie pojawiają się piosenki Bowiego. Jak podaje spidersweb.pl - rodzina muzyka nie wyraziła zgody na wykorzystanie tych utworów w filmie. 

"Stardust": kiedy premiera filmu?

Premiera filmu "Stardust" została wyznaczona na 25 listopada 2020. Na razie nie wiadomo, kiedy będzie można go obejrzeć w Polsce.

Zobacz także: Najlepsze i najstraszniejsze horrory na faktach. TOP7, które musisz zobaczyć 

RadioZET.pl/Nme.com/Spidersweb.pl