Zamknij

„Starsza Pani musi fiknąć”: Dawid Kwiatkowski i Magda Gessler w nowym show TVN [ZWIASTUN, PREMIERA]

Redakcja
25.01.2019 11:55
„Starsza Pani musi fiknąć”: Dawid Kwiatkowski i Magda Gessler w nowym show TVN [ZWIASTUN, PREMIERA]
fot. tvn.pl

Jeszcze w tym roku zobaczymy nowe show TVN „Starsza Pani musi fiknąć”. Wezmą w nim udział między innymi Magda Gessler, Dawid Kwiatkowski i Joanna Krupa. Jakie wyzwania czekają na uczestników?

Big Brother” wraca na polskie ekrany po 11 latach przerwy. Stacja TVN postanowiła wznowić kultowe niegdyś w Polsce reality show. Nowe przygody mieszkańców domu Wielkiego Brata zobaczymy jeszcze w tym roku. Jednak to niejedyna premiera programu rozrywkowego szykowana przez TVN. W wiosennej ramówce pojawi się także nowe show o intrygującym tytule „Starsza Pani musi fiknąć”. Zobaczymy w nim wiele gwiazd, a producenci zapowiadają ogromną dawkę emocji. O co chodzi w programie i kto w nim wystąpi?

Skandal na Ukrainie. Prokurator rozebrał się w reality show [WIDEO]

Andrzej Piaseczny w nowym programie TVN
fot. Screen: youtubecom/TVN

„Starsza Pani musi fiknąć”. Nowy program TVN

Starsza Pani musi fiknąć” to show, w którym udział wezmą matki i ojcowie oraz ich dzieci. W programie zobaczymy między innymi wokalistów Dawida Kwiatkowskiego i Andrzeja Piasecznego z mamami, lekkoatletę Pawła Fajdka z ojcem, a także Magdę Gessler, Joannę Krupę i Joannę Jędrzejczyk. Rodzinne pary wybiorą się na egzotyczne wyprawy, podczas których dzieci będą przygotowywać rodzicom różnego rodzaju zadania, bardzo często ekstremalne. W planach są takie atrakcje jak: skoki do wodnych jaskiń, nurkowanie z rekinami czy terenowy rajd po wydmach. Trzeba przyznać, że perspektywa zobaczenia celebrytów w takich okolicznościach może przyciągnąć do telewizorów rzesze fanów.

Pierwszy odcinek „Starsza Pani musi fiknąć” zapowiedziany został na kwiecień 2019 roku. Czas pokaże, czy szykuje się kolejny hit na miarę „Ameryka Express”. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego programu.

AMERYKA EXPRESS FINAŁ: Zobacz kto wygrał pierwszą edycję programu

RadioZET.pl/gala.pl/MF