Zamknij

Starsza pani musi fiknąć: 81-letnia mama Andrzeja Piasecznego ulubienicą widzów programu

Sylwia Wamej
12.09.2019 16:21
Andrzej Piaseczny
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

"Starsza pani musi fiknąć" to program, w którym gwiazdy biorą udział razem ze swoimi mamami. Rodzicielka Andrzeja Piasecznego, pani Alicja podbiła serca widzów w drugim odcinku show TVN.

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją Piaseczną w "Starsza pani musi fiknąć"

"Starsza pani musi fiknąć" podbija serca widzów. W ostatnim odcinku widzowie zobaczyli Andrzeja Piasecznego razem z 81-letnią mamą - Alicją Piaseczną. W Namibii na panią Alicję czekała przygoda życia. Razem z synem jeździła quadem, odbyła rajd po wydmach i leciała helikopterem. Początkowo koleżanki mamy "Paska" odradzały jej wyprawę z synem.

"Mama, zanim pojechała w tę wyprawę, powiedziała, że jej wszystkie koleżanki mówiły, ma popukać się w głowę i nigdzie nie jechać. Wiem, że kiedy będą mogły zobaczyć naszą przygodę lub nawet powtórzą to samo, to powtórzą te słowa z zazdrością" - powiedział muzyk.

81-letnia Alicja Piaseczna: "To życie płynie, nie ja"

Alicja Piaseczna to bardzo ciepła i pełna wigoru kobieta. Jak mówi, nie liczy lat. "To życie płynie, nie ja!" - mówiła w programie. W odcinku nie zabrakło też słów "Kocham Cię", które kierowała do syna.

"No to będziesz musiała to jeszcze raz powiedzieć albo dziesięć razy" - mówił Andrzej Piaseczny w drodze do miejsca pierwszego zadania. "Jak będę żyła, to będę powtarzała i sto, i sto dziesięć..." - obiecywała mama muzyka.

"Tutaj nie można odejść. Transport ciała jest zbyt drogi!"- śmiał się piosenkarz, na co jego mama powiedziała: "Ale to na koszt firmy!"

Po odcinku z mamą Andrzeja Piasecznego posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

"To była przyjemność oglądania. Piękna miłość mamy i syna. Śmiałam się i płakałam jednocześnie", "wspaniałą mamę ma Andrzej. Bardzo fajnie i ze wzruszeniem obejrzałam ten odcinek. Cudowni oboje" - pisali fani programu i mamy Andrzeja Piasecznego.

Zagłosuj

Oglądasz program "Starsza pani musi fiknąć"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW