Zamknij

Starsza pani musi fiknąć: Dawid Kwiatkowski z mamą w Afryce. Co wydarzyło się w odcinku?

Maciej Friedrich
05.09.2019 13:48
Starsza pani musi fiknąć: Dawid Kwiatkowski z mamą w Afryce. Co wydarzyło się w odcinku?
fot. screen:YouTube

Za nami pierwszy odcinek nowego programu stacji TVN „Starsza pani musi fiknąć”, w którym gwiazdy i ich mamy przeżywają często ekstremalne przygody. W pierwszym odcinku mogliśmy oglądać Dawida Kwiatkowskiego i jego mamę Agnieszkę. Nie zabrakło skrajnych emocji.

Starsza pani musi fiknąć” to nowy format, który pojawił się na antenie TVN po wakacjach. Bohaterami polskiej wersji brytyjskiego „50 Ways to Kill Your Mammy” są gwiazdy, które wraz ze swoimi mamami wezmą udział w ekscytującej przygodzie, podczas której będą musiały zmienić się z ekstremalnymi zadaniami. Za nami pierwszy odcinek, w którym obejrzeć mogliśmy Dawida Kwiatkowskiego i jego sympatyczną mamę Agnieszkę. Uczestnicy odwiedzili Republikę Południowej Afryki, gdzie czekała na nich masa emocji.

Starsza pani musi fiknąć odcinek 1: Co wydarzyło się w programie?

Przygody czekały na piosenkarza i jego mamę już na lotnisku w Kapsztadzie. Po piaszczystej plaży przewiózł ich z ogromną prędkością zawodowy kaskader. Pierwsze zadanie było jednak związane ze sportami zimowymi. Mama Dawida miała nauczyć się jazdy na snowboardzie. Bariera językowa stanowiła na początku problem, ale ostatecznie pani Agnieszka przyznała, że zadanie bardzo jej się podobało.

Następnie uczestnicy wybrali się nad Zatokę Rekinów, gdzie spróbowali owoców morza. Agnieszka Kwiatkowska nie była zachwycona i przyznała, że „woli chleb ze smalcem”. Główną atrakcją było jednak pływanie z rekinami w specjalnej klatce. Mimo towarzyszącego strachu mama wokalisty podjęła się tego ekstremalnego zadania.

Starsza pani musi fiknąć: Szczere wyznanie Agnieszki Kwiatkowskiej

W pierwszym odcinku „Starsza pani musi fiknąć” Dawid Kwiatkowski i jego mama odwiedzili ubogą miejscowość leżącą w RPA i pomagali w rozdawaniu posiłków. Rozmowa z jedną z lokalnych rodzin wzruszyła Agnieszkę Kwiatkowską, która zdecydowała się na szczere wyznanie. Opowiedziała o swoim problemie z alkoholem i walce z nałogiem, w której pomógł jej Dawid.

Powiedziałam Dawidowi: synku, 22 lata temu ja dałam ci życie, a teraz żyję dzięki tobie – powiedziała Agnieszka Kwiatkowska.

Duet mamy i syna mimo lęku spróbował również para landingu. Na koniec Dawid i pani Agnieszka zjedli kolację w jednej z najlepszych restauracji w Kapsztadzie. Mama piosenkarza nie kryła łez wzruszenia.

Nie spodziewałam się, że tyle dobroci i tyle miłych chwil spędzę z Dawidem. To, co dla mnie uszykował, by mnie zabić, w tym wszystkim było też to, że odczułam masę miłości od syna – żartowała.

W kolejnej odsłonie show zobaczymy Andrzeja Piasecznego i jego mamę. Drugi odcinek „Starsza pani musi fiknąć” zobaczymy w środę 11 sierpnia o godzinie 21.30 na antenie TVN.

Zagłosuj

Jak często oglądasz telewizję?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF