Zamknij

„Stillwater“ – zwiastun thrillera z Mattem Damonem od reżysera oscarowego „Spotlight” [WIDEO]

13.05.2021 11:15
Stillwater - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Focus Features

„Stillwater“ to najnowszy film z udziałem Matta Damona. Jest to thriller z elementami dramatu sądowego, w którym główny bohater musi pomóc swojej córce, (nie) słusznie oskarżonej o morderstwo. Rozpocznie się dramatyczna gra o poznanie prawdy. Kiedy premiera?

„Stillwater” to film w reżyserii Toma McCarthy’ego, twórcy oscarowego „Spotlight” czy doskonałego „Dróżnika” z Peterem Dinklagem, gwiazdą „Gry o tron”. Produkcja opowiada o Billu Bakerze, pracowniku platformy wiertniczej z Oklahomy. Bill wiedzie zwyczajne życie myśląc jedynie o powtarzalnych codziennych czynnościach. Wszystko się zmienia, gdy otrzymuje telefon od swojej dorosłej córki. Kobieta jest w Marsylii, gdzie właśnie została oskarżona o popełnienie morderstwa. Jest jednak niewinna. Mężczyzna czym prędzej wsiada w samolot i leci do Francji, by pomóc oczyścić córkę z zarzutów. Sprawa jednak nie będzie taka prosta. Rozpocznie się dramatyczna walka o sprawiedliwość i odkrycie prawdy.

„Stillwater” – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy materiał promocyjny filmu. Trailer prezentuje się następująco:

„Stillwater” – obsada i ekipa

Za scenariusz do filmu odpowiedzialni są reżyser Tom McCarthy oraz Thomas Bidegain, Noé Debré i Marcus Hinchey. Za kamerą stanął twórca „Spotlight” – Tom McCarthy.

Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów jak: Matt Damon, Abigail Breslin, April Warren, Robert Peters, Camille Cottin i Deanna Dunagan.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Stillwater” – kiedy premiera?

Amerykańska premiera filmu przewidziana jest na 30 lipca. W tym momencie nie wiadomo jeszcze, kiedy film trafi do polskiej dystrybucji.

Czytaj także: Weronika Rosati chwali się udziałem w zagranicznej produkcji. "Ponad horyzont" już w maju [WIDEO]