Zamknij

To już oficjalne! Będzie trzeci sezon „Stranger Things"

Redakcja
04.12.2017 14:00
To już oficjalne! Będzie trzeci sezon „Stranger Things"
fot. Archiwum Radia ZET

Akcja hitowego serialu Netflixa – „Stranger Things” – rozgrywa się w latach osiemdziesiątych w Hawksins, w Stanach Zjednoczonych.

Pierwszy sezon serialu widzowie oglądali w lipcu poprzedniego roku. Druga seria ma dziewięć odcinków, premiera odbyła się pod koniec października tego roku.

Twórcy serialu podkreślili, że między drugim a trzecim sezonem będzie spore przesunięcie w czasie, chociażby ze względu na to, że bohaterowie serialu będą starsi, co zmusza do przeskoczenia fabuły:

– Nasza młoda obsada wciąż dorasta. Oni już będą rok starsi, gdy zaczniemy kręcić trzeci sezon. To zmusza nas do przeskoków czasowych fabuły – przyznali twórcy w wywiadzie dla The Hollywood Reporter.

Zobacz także

Producenci stworzyli specjalną stronę internetową z okazji poinformowania widzów o trzecim sezonie produkcji. Znajdziemy na niej słodkiego bohatera z drugiego sezonu „Stranger Things”, który będzie potrzebował naszej pomocy.

Premiera trzeciego sezonu „Stranger Things” prawdopodobnie odbędzie się na początku 2019 roku. Dokładniej daty jeszcze jednak nie podano.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI