Zamknij

Stranger Things sezon 4: Kolejny sezon potwierdzony. Znamy szczegóły [WIDEO]

Maciej Friedrich
01.10.2019 11:54
Stranger Things sezon 4: Kolejny sezon potwierdzony. Znamy szczegóły [WIDEO]
fot. Netflix/Everett Collection/East News

„Stranger Things” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Wielbiciele przygód Nastki i pozostałych bohaterów mają powody do radości. Potwierdzono, że powstanie 4. sezon serialu. W sieci pojawiła się krótka zapowiedź. Znamy szczegóły współpracy producentów z Netflixem.

Stranger Things” to bez wątpienia jeden z największych sukcesów platformy Netflix. Horror science-fiction, w którym jednak nie brakuje wątków komediowych, spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem na całym świecie. Za nami już trzy sezony przygód nastolatków z miasteczka Hawkins oraz ich rodziców. Po zakończeniu trzeciej odsłony produkcji fani mieli nadzieję, że pojawią się kolejne odcinki. Na szczęście nie musimy dłużej żyć w niepewności. W sieci pojawiła się zapowiedź 4. sezonu „Stranger Things”. Znamy szczegóły współpracy Netflixa z braćmi Duffer.

 Stranger Things 3 - scena po napisach: o co chodzi i co oznacza? [SPOILERY]

Stranger Things 4: Netflix potwierdził kolejny sezon serialu

Nateflix potwierdził, że powstanie 4. sezon „Stranger Things”. Co więcej, platforma podpisała wieloletnią umowę z twórcami hitu, braćmi Duffer.

Bracia Duffer oczarowali rzesze widzów światem „Stranger Things”. Dlatego cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z tym doskonałym duetem i wykorzystać ich wyjątkową wyobraźnię do stworzenia kolejnych projektów filmów i seriali, które podbiją serca naszych użytkowników. Nie możemy się już doczekać, aby dowiedzieć się, czym jeszcze zaskoczą nas bracia Duffer, jeśli będą mogli wyjść poza świat Drugiej Strony – stwierdził Ted Sarandos, dyrektor ds. treści w Netflix.

Również bracia nie kryli radości z kontynuowania współpracy z Netflixem.

Ogromnie się cieszymy, że możemy kontynuować naszą współpracę z Netflix. Ted Sarandos, Cindy Holland, Brian Wright i Matt Thunell podjęli spore ryzyko, dając szansę nam i naszemu projektowi, co nieodwracalnie odmieniło nasze życie. Od pierwszego spotkania, na którym przedstawiliśmy swój pomysł, po ukazanie się „Stranger Things 3” cały zespół Netflix robił wszystko, aby zapewnić nam odpowiednie wsparcie, przewodnictwo i swobodę twórczą, o której zawsze marzyliśmy. Nie możemy się już doczekać chwili, gdy będziemy mogli dzielić się z Wami kolejnymi opowieściami. Oczywiście zaczniemy od powrotu do Hawkins! – napisali w oświadczeniu.

 QUIZ: Co wiesz o serialu "Stranger Things"?

Zagłosuj

Czekasz na kolejny sezon "Stranger Things"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF