Zamknij

Gwiazdy "Gry o tron", "Stranger Things" i "Riverdale" w nowym projekcie Netflixa

24.06.2021 14:33
Sophie Turner Maya Hawke Camila Mendes
fot. (zdjęcie 1 i 3) ImagePressAgency/FaceToFace/REPORTER/East News; (zdjęcie 2) Jen Lowery/SplashNews.com/East News;

Sophie Turner, Maya Hawke i Camila Mendes pojawią się w nowej produkcji Netflixa o tytule "Strangers". Scenarzystką, reżyserką i producentką filmu jest Jennifer Kaytin Robinson.

Netflix przygotowuje kolejny film z udziałem gwiazdorskiej obsady. W nadchodzącej produkcji o tytule "Strangers" zobaczymy gwiazdy najsłynniejszych współczesnych seriali - Sophie Turner z "Gry o tron", Mayę Hawke ze "Stranger Things" oraz Camilę Mendes z "Riverdale". Jeśli to nie wystarczy, by już zacząć wyczekiwać premiery, dodamy, że twórczynią tego dzieła jest scenarzystka filmu "Thor: Love and Thunder" - Jennifer Kaytin Robinson.

"Strangers": Nowy film Netflixa z gwiazdami "Gry o tron", "Stranger Things" i "Riverdale" w obsadzie

Film "Strangers" zapowiadany jest jako czarna komedia o nastolatkach, która ma zostać zrealizowana w iście hitchcockowskim stylu. Drew to popularna samica alfa, zaś Eleanor to typowa alternatywka, które w efekcie tajnego spotkania zbliżają się do siebie i łączą siły, by walczyć ze swoimi szkolnymi prześladowcami.

Nie podano wprawdzie, która z aktorek zagra Drew, a która Eleanor, jednak mamy wrażenie graniczące z pewnością, że Veronika z "Riverdale" (Camila Mendes) jest urodzoną it girl, podczas gdy Robin ze "Stranger Things" (Maya Hawke) świetnie sprawdzi się jako buntowniczka i outsiderka. Sophie Turner w filmie ma pojawić się jedynie gościnnie.

Twócy filmu "Strangers"

Film "Strangers" jest autorskim projektem Jennifer Kaytin Robinson, która pełni w nim role scenarzystki, reżyserki oraz producentki. To kolejny film po komedii romantycznej "Ktoś wyjątkowy" z Giną Rodriguez, który Robinson realizuje dla Netflixa. Współtwórczynią scenariusza jest Celeste Ballard, która współpracowała już z filmowczynią przy jej serialu "Sweet/Vicious". W produkcję zaangażowani są natomiast Anthony Bregman i Peter Cron z Likely Story. Data premiery "Strangers" nie została jeszcze ogłoszona.

RadioZET.pl/Deadline

Zobacz także