Zamknij

"Strażnik Teksasu" wraca na ekrany. Chucka Norrisa zastąpi aktor o polskich korzeniach

Maciej Friedrich
24.09.2019 15:07
"Strażnik Teksasu" wraca na ekrany. Chucka Norrisa zastąpi aktor o polskich korzeniach
fot. LAZIC/SIPA/EAST NEWS

"Strażnik Teksasu" to bez wątpienia jeden z kultowych seriali lat 90. Przygody tytułowego strażnika, w którego wcielał się Chuck Norris, śledziły rzesze Polaków. Wytwórnia CBS pracuje nad nową, odświeżoną wersją produkcji. Norrisa ma w niej zastąpić aktor o polskich korzeniach, Jared Padalecki.

Chuck Norris to aktor, który w naszym kraju stał się wręcz elementem popkultury. Ilość żartów i memów dotyczących "najmocniejszego człowieka świata" jest przytłaczająca. Norris popularność w naszym kraju zawdzięcza w największej mierze roli w kultowym serialu "Strażnik Teksasu". Polscy telewidzowie pokochali przygody stróża prawa Cordella Walkera, a produkcja stała się jednym z największych telewizyjnych hitów lat 90. Dla wielbicieli "Strażnika" mamy dobrą wiadomość. Serial ma powrócić na ekrany w odświeżonej formie. Co więcej,  w roli głównej mamy zobaczyć aktora o polskich korzeniach.

 „Beverly Hills 90210” wraca na ekrany. Znamy datę premiery

Strażnik Teksasu: serial powraca. Zamiast Chucka Norrisa Jared Padalecki

Portal Deadline poinformował, że wytwórnia CBS Television Studios pracuje nad rebootem "Strażnika Teksasu". Głównego bohatera poznamy jako wdowca z dwójką dzieci, który po latach policyjnej pracy działa "pod przykrywką". Niestety, w roli Walkera nie zobaczymy Chucka Norrisa. Jego godnym następcą ma zostać Jared Padalecki znany serialu "Supernatural" (w Polsce przetłumaczono tytuł na "Nie z tego świata). Na swoim koncie ma również role między innymi w "Piatku trzynastego" i "Domu woskowych ciał". Padalecki ma polskie korzenie, jego ojciec pochodzi z Polski.

Padalecki został również jednym z producentów wykonawczych serialu. Twórczynią scenariusza do nowych odcinków "Strażnika Teksasu" została Anna Fricke, która pracowała przy popularnym w Polsce "Jeziorze marzeń".

Niania: serial po latach wraca na ekrany. Kiedy emisja?

Myślicie, że Padalecki udźwignie rolę następcy Chucka Norrisa?

Zagłosuj

Co sądzisz o następcy Chucka Norrisa w "Strażniku Teksasu"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF