Zamknij

Netflix nakręcił komedię o pandemii COVID-19. Zobaczcie zwiastun "8 Rue de l'Humanite" [WIDEO]

22.09.2021 14:28
Netflix nakręcił komedię o pandemii COVID-19. Zobaczcie zwiastun "8 Rue de l'Humanite" [WIDEO]
fot. Kris Dewitte/ materiały prasowe Netflix

"Stuck Together", w oryginale "8 Rue de l’Humanité", to nadchodząca komedia Netflixa, której akcja rozgrywa się w trakcie pandemii COVID-19. W sieci ukazał się pierwszy zwiastun.

"8 Rue de l'Humanité" (ang. "Stuck Together") to przewrotna francuska komedia traktująca o losach mieszkańców Paryża, którzy w trakcie kwarantanny muszą przyzwyczaić się do zupełnie nowego życia. I siebie nawzajem. Zobaczcie zwiastun.

"8 Rue de l'Humanité": zwiastun komedii Netflixa o COVID-19 

Od czasu wybuchu pandemii doczekaliśmy się już kilku produkcji nawiązujących do COVID-19. Wiele popularnych seriali wplotło go też w tematykę powracających sezonów. Netflix widocznie nie chciał być gorszy i powołał do życia komedię, która - jak sugeruje poniższa zapowiedź - jest pastiszem nie tylko na realia życia podczas lockdownu, ale także kondycji naszego społeczeństwa. Już w samym zwiastunie widzimy bowiem, jak twórcy uwypuklili fakt, iż bohaterowie, choć mieszkali pod jednym dachem, zupełnie nic o sobie nie wiedzieli. Czyżby czekała nas produkcja ukazująca jasne strony pandemii?

W paryskiej kamienicy pod adresem 8 Rue de l'Humanite mieszka siedem rodzin, którym nie udało się uciec z miasta przed wybuchem pandemii koronawirusa. Trwający trzy miesiące lockdown obnaża prawdziwe - zarówno dobre, jak i podłe - oblicza mieszkańców budynku.

"8 Rue de l'Humanité": kiedy premiera na Netflix?

Za reżyserię odpowiada gwiazdor francuskiego kina Dany Boon, który napisał również scenariusz i wcielił się w jednego z głównych bohaterów. Na ekranie towarzyszyć mu będą między innymi François Damiens, Laurence Arné, Alison Wheele, Tom Leeb, Liliane Rovère i Yvan Attal. Premiera filmu "8 Rue de l'Humanité" odbędzie się 20 października 2021 roku na platformie Netflix.

RadioZET.pl/Netflix