Zamknij

„#Supermodelka Plus Size”. Premiera już dzisiaj!

Redakcja
06.09.2017 10:28
„#Supermodelka Plus Size”. Premiera już dzisiaj!
fot. Polsat/IPLA

Już w środę, 6 września premiera nowego programu „#Supermodelka Plus Size”, w którym piękne posiadaczki apetycznych krągłości będą walczyć o swoje marzenia.

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Pięćdziesiąt dwie dziewczyny wyłonione w precastingu „#Supermodelka Plus Size” stanęły przed jurorami, żeby dowiedzieć się, czy mają szansę zrobić karierę w świecie mody. Finałowa piętnastka dziewczyn zamieszka ze sobą w domu modelek.

W wyborze kandydatek na modelki plus size pomogą: projektantka Ewa Minge, austriacki fotograf polskiego pochodzenia Emil Biliński, najsłynniejsza polska modelka plus size i blogerka Ewa Zakrzewska oraz Mister Polski i bloger Rafał Maślak. Dobrym duchem i mentorką uczestniczek będzie znana modowa blogerka Macademian Girl.

- Cieszę się, że tego typu program wreszcie jest realizowany w Polsce. Być może dzięki niemu nasze modelki zaczną się pojawiać również w zagranicznych sesjach. Plus size to nie jest nisza, a kobiet noszących większe rozmiary jest dużo i warto szyć dla nich fajne rzeczy - skomentowała Ewa Zakrzewska na konferencji Polsatu.

Co skłoniło dziewczyny do wzięcia udziału w nowym show Polsatu? O czym marzą? Jakie jest ich codzienne życie? Odpowiedzi na te pytania poznamy wkrótce: premiera programu już 6 września o godzinie 20:35 w Telewizji Polsat.

Program „#Supermodelka Plus Size” oparty jest na niemieckim formacie „Curvy Supermodel”.

RadioZET.pl/SI