Zamknij

Supermodelka Plus Size: odcinek 3. Kto odpadł? Aż trzy uczestniczki!

Redakcja
21.09.2017 11:46
Supermodelka Plus Size
fot. Facebook/Supermodelka Plus Size

Kto odpadł w 3. odcinku Supermodelki Plus Size? Informacje dla wszystkich, którzy jeszcze nie oglądali ostatniego odcinka. Z programem pożegnały się aż trzy dziewczyny!

Za nami trzeci odcinek show "Supermodelka Plus Size", w którym z programem pożegnały się aż trzy dziewczyny. W tym epizodzie uczestniczki przeszły metamorfozy. Anna Orłowska oraz Klaudiusz Iciek zaproponowali im nowy wizerunek, a dziewczyny musiały go zaakceptować. Nie obyło się jednak bez trudności. Jedna z modelek, Paulina, źle zniosła propozycję dodania do jej blond włosów kilku cieplejszych kosmyków, twierdząc, że najbardziej odpowiada jej własny, naturalny kolor włosów. "To już nie będę ja" - mówiła.

W tym odcinku uczestniczki wzięły udział w sesji zdjęciowej. Było trudniej, bo na ich skórze wypisano niemiłe słowa, z którymi spotykały się w przeszłości. Mimo to, dziewczyny musiały stanąć na wysokości zadania i wypaść jak najlepiej.

Po metamorfozach odbył się pokaz sukni ślubnych, a po nim nieuchronnie przyszedł czas na pierwsze eliminacje.

Supermodelka Plus Size: kto odpadł w trzecim odcinku?

Z programem pożegnać się musiały aż trzy dziewczyny. Odpadły: Paulina Miszkowiak, Agnieszka Bielecka oraz Natalia Bąk. Dwie pierwsze spotkacie na czacie na żywo na facebookowym profilu programu już w sobotę 23.09. o 17.00., a Natalię w tym samym miejscu nieco wcześniej - o 16.00.

RadioZET.pl/SA