Zamknij

Supermodelka Plus Size. Poznaj uczestniczki programu!

Redakcja
26.06.2017 08:34
Supermodelka Plus Size. Poznaj uczestniczki programu!
fot. Polsat

Pod koniec maja ruszyły nagrania do nowego programu „#Supermodelka Plus Size”, który widzowie Polsatu zobaczą już jesienią. 52 dziewczyny wyłonione w precastingu „#Supermodelka Plus Size” stanęły przed jurorami, żeby dowiedzieć się, czy mają szansę na międzynarodową karierę w świecie mody. Kogo Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska i Rafał Maślak będą chcieli zobaczyć w programie?

W domu modelek zamieszka tylko 15 uczestniczek. Która z nich wygra program? Jurorzy już mają swoje faworytki. Wśród kandydatek, które pojawiły się na castingu, znalazły się m.in. bokserka, analityczka procesów finansowych czy kelnerka. Mama czwórki dzieci, singielka ze złamanym sercem i rozwódka z ciekawą historią.

– Podczas dwóch pierwszych, intensywnych dni castingowych poznaliśmy ponad 50 kobiet z całej Polski, wybranych do tego etapu spośród przeszło tysiąca, które przesłały swoje zgłoszenia – zdradziła Ewa Zakrzewska, jurorka programu „#Supermodelka Plus Size” i ikona modelingu plus size.

– Ile kandydatek, tyle różnych osobowości i życiowych historii. Są dziewczyny, które wzbudzają natychmiastową sympatię, ale musimy pamiętać, że szukamy takiej, która ma predyspozycje, by zostać supermodelką plus size i zrobić międzynarodową karierę - powiedziała. – Liczą się ładne rysy twarzy, odpowiednie proporcje i jędrne ciało, ale też umiejętność pracy z innymi czy swoboda przed kamerą i aparatem - dodała.

– Już po pierwszym dniu castingu miałem co najmniej trzy faworytki – przyznał z kolei Emil Biliński, juror i fotograf, którego inspirują silne, charyzmatyczne kobiety plus size. – Jedna z nich ma niesamowite predyspozycje do modelingu, druga – bardzo ciekawą osobowość, a trzecia jest bardzo fotogeniczna - zaznaczył.

Co skłoniło te dziewczyny do wzięcia udziału w programie? Na co liczą? Jakie mają marzenia? Z czym się zmagają? Odpowiedzi poznamy już wkrótce: premiera programu już jesienią na antenie Polsatu.

RadioZET.pl/SI