Zamknij

Supermodelka Plus Size: zwiastun programu

Redakcja
10.08.2017 18:52
Supermodelka Plus Size
fot. screen

Supermodelka Plus Size to nowy program telewizji Polsat. Będzie to show, które ma złamać stereotypy dotyczące kobiecego piękna. Czy rzeczywiście tak będzie? Zwiastun programu właśnie ukazał się w sieci.

Właśnie ukazał się w sieci zwiastun Supermodelki Plus Size, z którego dowiadujemy się, jak będzie wyglądać to show.
"Tysiące zgłoszeń, 2 castingi, mnóstwo wspaniałych kobiet i wygrana, o której marzy każda z nich. W każdym odcinku inne zadania, spotkania z ekspertami, przezwyciężanie słabości" - zachęcają twórcy programu.

W krótkim materiale możemy zobaczyć, kim są jurorzy programu i jakie mają oczekiwania co do zwyciężczyni. W jurorskim gremium zobaczymy Ewę Minge, Emila Bilińskiego, Ewę Zakrzewską i Rafała Maślaka.

"Supermodelka plus size powinna mieć minimum rozmiar 42., określone proporcje, najchętniej klepsydrę" - zdradza Minge. Emil Biliński dodaje: Musi mieć zadbane ciało, charakter, który się liczy i osobowość.

Jedną z jurorek jest Ewa Zakrzewska - supermodelka plus size. To prawdopodobnie od niej kandydatki na zwyciężczynię show dowiedzą się najwięcej o pracy modelki. "Modelka, której szukam jest przede wszystkim pewna siebie i odważna. Tu nie ma miejsca na kompleksy!" - mówi. Zobaczcie zwiastun show Supermodelka Plus Size.

RadioZET.pl/SA