Zamknij

Finał „Supermodelka Plus Size” już dziś. Która z dziewczyn wygra program?

Redakcja
15.11.2017 09:19
Finał „Supermodelka Plus Size” już dziś. Która z dziewczyn wygra program?

Finał „Supermodelka Plus Size” już 15 listopada! W dziesiątym, finałowym odcinku „#Supermodelki Plus Size" dowiemy się, która z dziewczyn zdobędzie wymarzony tytuł. Podczas odcinka na żywo uczestniczki pierwszej edycji programu po raz ostatni zaprezentują się przed jurorami i widzami. Która z nich skradnie serca publiczności?

O zwycięstwo w programie „Supermodelka Plus Size” walczą: Joanna, Zuza i Kasia. O tym, która z nich zdobędzie tytuł pierwszej polskiej Supermodelki Plus Size, w połowie zadecyduje jury, a w pozostałych 50 procentach widzowie przed telewizorami.

W programie króluje niedoceniony do tej pory rozmiar plus size. Twórcy udowadniają, że kobiecego piękna nie da się zmierzyć centymetrem, a numer 42 i większy też może być bardzo atrakcyjny. Przepustkę do kariery w modelingu otrzymają kobiety o pełnych kształtach. W ostatnich latach branża modowa na świecie przechodzi przełom i wiele marek otwiera się na duże rozmiary. W finale poznamy pierwszą polską „Supermodelkę plus size". Pomogą w tym cztery osobowości ze świata mody: projektantka Ewa Minge, fotograf Emil Biliński, najsłynniejsza polska modelka plus size Ewa Zakrzewska oraz model Rafał Maślak. Wsparciem dla uczestniczek będzie znana blogerka – Macademian Girl.

Tytuł pierwszej w Polsce #Supermodelki Plus Size zdobędzie tylko jedna z trzech finałowych uczestniczek programu, a na zwyciężczynię czekają wspaniałe nagrody: udział w zagranicznym pokazie Ewy Minge, w Paryżu lub Mediolanie, sesja okładkowa w magazynie „Claudia”, 50 tys. złotych od fundatora nagrody głównej - firmy Lida, producenta rajstop i pończoch dla kobiet plus size i jeszcze dwie niespodzianki od firmy Panach i firmy Lida, które znajdą swoje rozwiązanie w finale programu na żywo.

Która z dziewczyn wygra show? Czy będzie to Joanna Cesarz, Zuzanna Zakrzewska czy Katarzyna Bochenkiewicz? Finał „Supermodelka Plus Size” już w środę, 15 listopada o godzinie 20.40.

RadioZET.pl