Zamknij

Supermodelki Plus Size. Co wydarzy się w 3. odcinku?

Redakcja
20.09.2017 10:08
Supermodelki Plus Size. Co wydarzy się w 3. odcinku?
fot. Mateusz Nasierowski

Supermodelki Plus Size – program okazał się hitem nowej, jesiennej ramówki. Co wydarzy się w 3. odcinku?

Supermodelki Plus Size. 3 odcinek

W trzecim odcinku „#Supermodelki Plus Size” jednym z zadań, z którym będą się musiały zmierzyć uczestniczki programu, jest pokaz sukien ślubnych Violi Piekut. Jak się jednak przekonamy, założenie białej, bajecznej kreacji nie zawsze kojarzy się ze spełnieniem największego marzenia i najszczęśliwszym dniem w życiu. Czy Monika poradzi sobie z zadaniem?

Zobacz także

Przypomnijmy, że w wyborze kandydatek na modelki plus size pomagają: projektantka Ewa Minge, austriacki fotograf polskiego pochodzenia Emil Biliński, najsłynniejsza polska modelka plus size i blogerka Ewa Zakrzewska oraz mister Polski i bloger Rafał Maślak. Dobrym duchem i mentorką uczestniczek jest Macademian Girl, znana blogerka modowa.

Uczestniczki czekają także spektakularne metamorfozy. Stylista fryzur marki Kemon – Klaudiusz Iciek „Claudius” oraz wizażystka Anna Orłowska zaproponują dziewczynom spore zmiany wyglądu. Z nowym wizerunkiem, silniejsze i jeszcze piękniejsze będą mogły zaprezentować się podczas pierwszego w programie pokazu mody. Jak poradzą sobie w sukniach ślubnych Violi Piekut, kiedy na widowni, niespodziewanie, zobaczą swoich bliskich? Czy zapomną o tym, że któraś z nich będzie musiała odpaść z programu jako pierwsza?

Trzeci odcinek „#Supermodelki Plus Size” już w środę 20 września, o godzinie 20:40 w Telewizji Polsat.

RadioZET.pl/SI