Zamknij

"Supernova": najpiękniejszy film o miłości ostatnich lat od dziś w kinach! O czym opowiada?

25.06.2021 14:12
"Supernova": najpiękniejszy film o miłości ostatnich lat od dziś w kinach! O czym opowiada?
fot. materiały prasowe M2 FILMS

"Supernova" z Colinem Firthem i Stanleyem Tuccim w kinach już od 25 czerwca 2021 roku. O czym opowiada film i dlaczego warto wybrać się do kina?

Nadciąga coś dla miłośników miłosnych wzruszeń i prawdziwych wyciskaczy łezColin Firth i Stanley Tucci wystąpili w produkcji określanej mianem najpiękniejszego i najbardziej wzruszającego filmu o miłości ostatnich lat. O czym opowiada "Supernova" i jaka historia kryje się za jego powstaniem?

"Supernova" - Colin Firth i Stanley Tucci w poruszającej romantycznej historii

Colin FirthStanley Tucci to światowej sławy aktorzy, których od lat łączy głęboka przyjaźń. Blisko dwadzieścia lat czekali, by ponownie spotkać się na planie filmowym, a gdy już się to stało, przyszło im zaprezentować światu coś doprawdy wyjątkowego.

"Supernova" nie jest zwykłym filmem o miłości. To szczera, czuła i poruszająca opowieść o sile relacji międzyludzkich, która - zgodnie z opinią krytyków - złamie nam serca i na długo pozostanie w pamięci. W trakcie seansu przyjdzie nam poznać historię Sama i Tuskera, których łączy bezgraniczna miłość i 20 lat wspólnego pożycia. Gdy okazuje się, że rozdzielić ich może choroba Tuskera, mężczyźni postanawiają wyruszyć w długą podróż, by nacieszyć się każdą wspólną chwilą, jaka im jeszcze została. Z każdym kolejnym dniem przekonują się jednak, że ich podejście do tego, co nadciąga, stanowczo się różni. To wystawia ich związek na próbę, z jaką nie przyszło im się jeszcze zmierzyć.

Harry Macqueen (reżyser i scenarzysta filmu "Supernova") przyznał, że to Stanley Tucci, po zaangażowaniu w projekt, z miejsca wskazał swojego przyjaciela Colina Firtha jako drugą gwiazdę filmu. Jeśli wierzyć opiniom krytyków - był to strzał w dziesiątkę, bowiem panowie ponoć wprost błyszczą na ekranie!

materiały prasowe M2 FILMS
fot. materiały prasowe M2 FILMS

Zdjęcia do filmu zrealizowano w angielskim parku narodowym Lake District, który już wielokrotnie zawitał na ekranach kin. Kręcono tam bowiem zdjęcia do takich produkcji jak "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy", "Królewna Śnieżka i Łowca", czy serialowy "Wiedźmin". Czeka nas zatem uczta nie tylko emocjonalna, ale także wizualna.

"Supernova", w dystrybucji M2 Films, zagości na ekranach naszych kin już w piątek 25 czerwca 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.