Zamknij

Surogatka urodziła bliźnięta Iglesiasa i Kurnikovej?

Redakcja
20.12.2017 10:56
Kurnikova surogatka
fot. Instagram

19.12. świat obiegła wieść, że tenisistka Anna Kurnikova i piosenkarz Enrique Iglesias doczekali się potomstwa. Kiedy zaskoczenie opadło, pojawiły się spekulacje, że to nie Kurnikova była w ciąży. Słynna para wynająć miała surogatkę.

Bliźnięta Nicholas i Lucy przyszły na świat w Miami w ubiegły weekend (16-17.12.). Fani pary są bardzo tą wieścią zaskoczeni, bo mało którym gwiazdom udaje się dziś do samego końca zachować ciążę w tajemnicy. Teraz jednak pojawiły się spekulacje, że Kurnikova wcale nie była w ciąży, a maluchy urodziła surogatka. Dowodami "w sprawie" są oczywiście zdjęcia, które tenisistka zamieszczała na Instagramie.

Najnowsza zamieszczona fotka pojawiła się właśnie w weekend, kiedy mniej więcej wypadać miał termin porodu. Widać na niej Kurnikovą na wycieczce nad wodą.

Wcześniejsze materiały pokazują też figurę gwiazdy. Wydaje się dosyć szczupła, choć przecież pod bluzką może kryć się brzuszek.

ile prawdy w pogłoskach o surogatce? Trudno powiedzieć, zdaje się, że media na siłę szukają sensacji.

Przypomnijmy, że z tym samym problemem spotkała się niedawno polska celebrytka Natalia Siwiec. Już kilka dni po porodzie zamieszczała w sieci zdjęcia, na których widać było jej nienaganną sylwetkę. Internautki od razu stwierdziły, że modelka wygląda podejrzanie dobrze - zupełnie tak, jakby wcale nie była w ciąży. Na nic zdały się apele Natalii, że podczas ciąży trzeba po prostu o siebie dbać, być aktywną fizycznie i używać kosmetyków ujędrniających. Na Instagramie celebrytki doszło z tego powodu do prawdziwej kłótni między użytkowniczkami.

Na szczęście zamieszanie już ucichło i prawdopodobnie tak samo będzie ze spekulacjami, że także i Anna Kurnikova nie była w ciąży.

RadioZET.pl/SA