Zamknij

Netflix pokazał pierwsze zdjęcia promujące film "Sweet girl" z Jasonem Momoą [FOTO]

07.06.2021 16:17
Netflix pokazał pierwsze zdjęcia promujące film "Sweet girl" z Jasonem Momoą [FOTO]
fot. CLAY ENOS/NETFLIX © 2021

"Sweet girl" to nadchodzący thriller Netflixa z gwiazdorem "Aqumana" i "Gry o tron" w roli głównej, który doczekał się pierwszych zdjęć promocyjnych. O czym opowie produkcja?

Jedną z najbardziej wyczekiwanych filmowych premier tego sezonu na Netflixie jest zdecydowanie "Sweet girl" z Jasonem Momoą w roli głównej. Gwiazdor kinowego uniwersum DC i popularnej "Gry o tron" wcieli się w rolę owładniętego żądzą zemsty ojca. Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

Zobacz także

"Sweet girl" - Jason Momoa na pierwszych zdjęciach

W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy mężczyzny imieniem Ray Cooper, który wypowiada wojnę firmie farmaceutycznej, która wycofała z rynku lek, który mógł ocalić życie jego umierającej żonie. Wymierzenie sprawiedliwości będzie niestety niezwykle trudne i niebezpieczne, a Ray za wszelką cenę będzie walczył o życie jedynej osoby, jaka mu w życiu pozostała - córki Rachel.

CLAY ENOS/NETFLIX © 2021
fot. CLAY ENOS/NETFLIX © 2021
Clay Enos/ materiały prasowe Netflix
fot. Clay Enos/ materiały prasowe Netflix
CLAY ENOS/NETFLIX © 2021
fot. CLAY ENOS/NETFLIX © 2021

Za reżyserię odpowiada Brian Andrew Mendoza, a w obsadzie, u boku Jasona Momoy, znaleźli się: Isabela Merced, Justin Bartha, Amy Brenneman, Manuel Garcia-Rulfo, Raza Jaffrey, Lex Scott Davis oraz Michael Raymond-James. Premiera filmu "Sweet girl" odbędzie się 20 sierpnia 2021 roku na platformie Netflix.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Netflix