Zamknij

„Świat według Kiepskich” wraca do telewizji. Widzowie będą w szoku

Redakcja
27.06.2018 14:10
Andrzej Grabowski schudł
fot. RAFAL WITCZAK/EAST NEWS; 2: Mariusz Grzelak/REPORTER/EAST NEWS; 3: VIPHOTO/EAST NEWS

„Świat według Kiepskich” przez blisko rok nie był emitowany w telewizji. Okazuje się, że ten jeden z najdłużej trwających polskich seriali już po wakacjach powróci. Jakby zaskoczeń było mało, widzów czeka prawdziwa rewolucja, a nowe kalesony Ferdka nie są najważniejszą z nich.

Zapowiada się wielka zmiana w „Świecie według Kiepskich”. Serial, który emitowany jest przez telewizję Polsat już od prawie 20 lat, po niemal rocznej przerwie wraca na ekrany. Nowych odcinków spodziewać się można po wakacjach, a wiele wskazuje na to, że wielbiciele „sagi Kiepskich” będą zaskoczeni zmianami.

Nowe kalesony Ferdka Kiepskiego

Jak donosi SE.pl, szokującą zmianą będą... rozmiary Ferdka Kiepskiego. Grający go Andrzej Grabowski w ostatnich miesiącach bardzo schudł za sprawą operacji zmniejszenia żołądka. Zabieg ten przyniósł pożądany rezultat w postaci zrzucenia zbędnych kilogramów. Ponadto aktor zaczął bardziej dbać o swój sposób odżywiania. Nowy Ferdek Kiepski będzie zatem dużo szczuplejszy.

W związku z rewolucją w życiu Grabowskiego, który – przypomnijmy – poza zmniejszeniem żołądka także się w międzyczasie rozwiódł, kalesony Ferdka Kiepskiego okazały się za duże. Konieczne było przygotowanie nowych. O tym, jak zmieni się Ferdek Kiepski, można przekonać się, porównując zdjęcia Andrzeja Grabowskiego sprzed ponad roku do obecnych. Różnicę widać gołym okiem.

13
fot.

Jesteśmy ciekawi, jak zmiana wyglądu Ferdka zostanie wyjaśniona przez scenarzystów. Być może okaże się, że Ferdek na krótko poszedł do pracy, co odbiło się na jego wyglądzie? A może zmiana wyglądu aktora zostanie po prostu przemilczana.

RadioZET.pl/SA