Zamknij

Swingersi: pojawił się nowy zwiastun odważnej polskiej komedii [WIDEO]

Roksana Orlicka
12.02.2020 14:56
Swingersi pojawił się zwiastun nowego polskiego filmu
fot. YouTube/ screen ze zwiastunu "Swingersi"

"Swingersi" to nowa polska komedia z gwiazdorską obsadą, która będzie miała premierę jeszcze w lutym 2020 roku. W filmie występuje między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Ilona Ostrowska i Antoni Królikowski. Czego można się spodziewać i kiedy dokładnie film trafi do kin? Zdradzamy poniżej szczegóły.

Swingersi: pojawił się nowy zwiastun odważnej polskiej komedii. Luty jest miesiącem premier wielu polskich filmów. Do kin trafi najnowszy film Patryka Vegi "Bad Boy", "Zenek" przedstawiający życie gwiazdy disco-polo. Możemy już oglądać "365 dni", czyli film oparty na bestsellerowym erotyku Blanki Lipińskiej. To nie koniec. To również miesiąc, kiedy na ekranach kin pojawią się najnowsze polskie komedie. Już niedługo premierę będzie miała nowa polska komedia "Swingersi". Już teraz można zobaczyć jego oficjalną zapowiedź filmu. 

Zobacz także: Wes Anderson zapowiada film "The French Dispatch". Zobaczą go tylko dorośli widzowie

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Swingersi: Zwiastun nowej polskiej komedii

"Swingersi" to film-komedia, w której zobaczymy największe gwiazdy polskiego kina: Barbarę Kurdej-Szatan, Antoniego Królikowskiego, Ilonę Ostrowską, Krzysztofa Czeczota, Joannę Liszowską, Michała Koterskiego oraz Tomasza Oświecińskiego.

Fabuła filmu opowiada o kilku parach znudzonych swoim życiem seksualnym. Ma to być opowieść o związkach, ale z przymrożeniem oka. Jak się zapowiada film "Swingersi"? Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

Film "Swingersi" trafi do polskich kin 28 lutego 2020 roku.

Zobacz także: Zenek: zmyślone wątki w filmie o życiu Martyniuka? Piosenkarz zdradził prawdę

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć 

Zagłosuj

Wybierzesz się do kina na film "Swingersi"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO