Zamknij

Sylvester Stallone powróci jako Rambo. Kiedy premiera kolejnej części filmu?

Redakcja
04.10.2018 13:33
Sylvester Stallone powróci jako Rambo. Kiedy premiera kolejnej części filmu?
fot. Instagram:@rambomovie

Sylvester Stallone nie ma w planach aktorskiej emerytury. Mimo 72 lat nadal zamierza wcielać się w swoje kultowe role. W sieci opublikował zdjęcie z planu najnowszej części przygód Rambo. Kiedy możemy spodziewać się piątej już odsłony cyklu o bohaterskim komandosie?

Rambo to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci kina akcji. Pierwsza część filmowych przygód weterana wojny w Wietnamie miała swoją premierę w 1982 roku i z miejsca zyskała ogromną popularność. Następnie mogliśmy oglądać trzy kolejne części: „Rambo II” (1985), „Rambo III” (1988) oraz „John Rambo” (2008). Produkcje z pewnością nie zyskałyby tak wielkiego rozgłosu, gdyby nie doskonała kreacja, jaką stworzył Sylvester Stallone. 72-letni aktor wciąż jest aktywny zawodowo i regularnie udowadnia to fanom. Na 21 listopada 2018 roku zapowiedziany jest „Creed 2”, gdzie ponownie zobaczymy go w roli boksera Rocky'ego Balboa'y. Z kolei w środę na oficjalnym profilu aktora na Instagramie pojawiły się zdjęcia z planu kolejnej produkcji.

Sylvester Stallone zagra w „Rambo 5”

Fani przygód Rambo mogą zacierać ręce. Opublikowane zdjęcia przedstawiają Stallone'a w kowbojskim kapeluszu i płaszczu, siedzącego na koniu. Opisy pod fotografiami nie pozostawiają jednak wątpliwości. Hasztagi #rambomovie i #rambo5 dają do zrozumienia, że chodzi o kolejną część przygód komandosa. Aktor poinformował też o rozpoczęciu zdjęć do produkcji. Fani nie kryli swojej radości, pierwsza fotografia została polubiona ponad 330 tysięcy razy, a w komentarzach internauci prześcigają się w komplementowaniu aktora i jego filmowego wizerunku. Trudno się dziwić, Sylvester mimo poważnego wieku wciąż jest w świetnej formie i prezentuje się znakomicie. 

Według zapowiedzi „Rambo 5” pojawi się na ekranach kin jesienią 2019 roku. Czekamy z niecierpliwością.

RadioZET.pl/MF