Zamknij

Syn Janusza Józefowicza zagra w „M jak Miłość”. Jak wygląda Kuba Józefowicz?

Redakcja
26.09.2018 14:19
Syn Janusza Józefowicza zagra w „M jak Miłość”. Jak wygląda Kuba Józefowicz?
fot. TOMASZ URBANEK/EAST NEWS/Dzień Dobry TVN

Trzeba przyznać, że scenarzyści „M jak Miłość” nie pozwalają widzom nawet na odrobinę nudy. W serialu pojawi się nowy bohater, który ma mieć istotny wpływ na fabułę. Wcieli się w niego syn Janusza Józefowicza, Jakub.

„M jak Miłość” to jeden z najpopularniejszych seriali obyczajowych w naszym kraju. Emitowany od 18 lat na antenie TVP2 niezmiennie przyciąga telewidzów przed ekrany. W ciągu lat oczywiście zmieniała się obsada, wprowadzano nowych bohaterów i zamykano niektóre wątki. W każdym sezonie scenarzyści i producenci starają się zaskoczyć fanów. Ostatnio serial doczekał się również nowej piosenki oraz czołówki. Wkrótce ma również pojawić się nowy bohater, który wniesie wiele do fabuły produkcji.

Jakub Józefowicz zagra w „M jak Miłość”

Jak podaje „Super Express”, do obsady serialu dołączy Kuba Józefowicz. 25-latek jest synem Janusza Józefowicza, jednego z najpopularniejszych polskich choreografów i reżyserów, Dyrektora Artystycznego teatru Studio Buffo. Najwyraźniej syn postanowił pójść w ślady syna i rozpocząć karierę telewizyjną. Doświadczenie filmowe zdobył jako reżyser filmów krótkometrażowych. Jest laureatem wielu krajowych konkursów. Jedno z jego dzieł, „Cisza”, zostało wyświetlone na Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles. Teraz młody Józefowicz sprawdzi się po drogiej stronie kamery.

Jak dowiedział się „Super Express”, rola Jakuba nie będzie epizodyczna. Przeciwnie, grany przez niego bohater ma mieć duży wpływ na fabułę.

– Kuba dołączył do ekipy na początku tego tygodnia. Jego postać wzbudzi niemałe poruszenie wśród innych bohaterów. I na pewno nie będzie to epizod, tylko jedna z większych ról – opowiada informator dziennika.

Miejmy nadzieję, że talent aktorski Józefowicza będziemy mogli ocenić jak najszybciej.

RadioZET.pl/se.pl/MF