Zamknij

Syn Magdy Gessler idzie w ślady mamy? Poprowadzi własny program

Redakcja
28.08.2018 10:47
Syn Magdy Gessler idzie w ślady mamy? Poprowadzi własny program
fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ

Niedawno Magda Gessler pochwaliła się mediom swoim synem z pierwszego małżeństwa. Tadeusz Müller będzie teraz pojawiał się na ekranach o wiele częściej. Na kanale TVN Style poprowadzi autorski program dotyczący zdrowego odżywiania.

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji TVN. Jej „Kuchenne rewolucje” z zainteresowaniem oglądają widzowie w całym kraju. Niedługo również jej córka Lara wystąpi w show „Ameryka Express”. Jednak to nie koniec listy programów, w których będzie można oglądać dzieci restauratorki. Niedawno Gessler pochwaliła się mediom swoim synem z pierwszego małżeństwa. Jak się okazuje, poprowadzi on swój autorski program na kanale TVN Style.

Syn Magdy Gessler opowiada o zdrowym odżywianiu

Tadeusz Müller to owoc związku Magdy Gessler z Volkhartem Müllerem, jej pierwszym, nieżyjącym już mężem. Tadeusz jest absolwentem psychologii klinicznej i biznesmenem. Sama Gessler komplementowała syna w wywiadzie dla magazynu „Party”, chwaląc również jego zdolności kulinarne.

– On jest bardzo skromny i niechętnie opowiada o swoich osiągnięciach. Ale kocha życie i jest człowiekiem renesansu, z licznymi talentami, a przede wszystkim niezwykłym spojrzeniem na kuchnię i biznes. Ufam mu. Jest moim autorytetem kulinarnym.

Jak widać, wiedzę Tadeusza na tematy kulinarne doceniła nie tylko mama, ale i włodarze stacji TVN. Müller poprowadzi bowiem na kanale TVN Style autorski program. Będzie w nim poruszał tematy zbilansowanej diety, zdrowego odżywiania i wpływu jedzenia na zdrowie. Wstępnie jego emisja planowana ma być na wiosnę 2019 roku. Być może szykuje się kolejny telewizyjny hit z członkiem rodziny Magdy Gessler w roli głównej?

RadioZET.pl/MF