Zamknij

„Synchronic” – Jamie Dornan i Anthony Mackie w zwiastunie widowiska science-fiction

17.09.2020 09:45
Synchronic, Jamie Dornan, Anthony Mackie
fot. materiały prasowe Splat! Film Fest

„Synchronic” to thriller science-fiction, powstały w głowie duetu reżyserskiego, który dał nam świetny film „Endless”. W sieci zadebiutował pierwsy zwiastun nietypowego widowiska z udziałem pierwszoligowych gwiazd.

„Synchronic” to produkcja science-fiction, powstała w głowie Justina Bensona i Aarona Moorheada. Dwójki twórców, którzy zachwycili koneserów gatunku produkcją „Endless” z 2017 roku. Ta niskobudżetowa produkcja poruszała wiele ciekawych tematów, związanych z czasem, przemijaniem i wspomnieniami. Teraz panowie poszli o krok dalej i stworzyli dzieło, które zadaje niezwykle trafne pytania o naturę podróży w czasie.

Bohaterami „Synchronic” jest dwójka ratowników medycznych, którzy natrafiają na trop przedziwnej nowej substancji. Narkotyk Synchronic ma tak nietypowe i groźne działanie, że osoby, które go zażywają, giną w niewyjaśnionych, dramatycznych okolicznościach. Teraz mężczyźni sami próbują rozwikłać zagadkę nietypowej substancji, omyłkowo sami wplątując się w nie lada tarapaty.

„Synchronic” – zwiastun

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun widowiska science-fiction „Synchronic”. Materiał prezentuje się następująco:

„Synchronic” – obsada i ekipa

Za sterami filmu „Synchronic” stoi duet Justin Benson i Aaron Moorhead, czyli duet reżyserski, który w 2017 roku dał nam świetny film „Endless”. Na ekranie natomiast Jamier Dornan i Anthony Mackie, czyli pierwszoligowi aktorzy, znani szerokiej publiczności z ról w seriach: „Pięćdziesiąt twarzy Greya” oraz kilku najbardziej kasowych produkcjach Marvel Cinematic Universe.

„Synchronic” – kiedy premiera?

Amerykańska premiera filmu – w kinach oraz kinach samochodowych ma odbyć się już 23 października, w sam raz na Halloween.W tym momencie nieznane są plany polskiej dystrybucji. Wiadomo jedynie, że film był pokazywany przedpremierowo w grudniu 2019 roku w ramach pokazów specjalnych na festiwalu horrorów i thrillerów Splat! Film Fest, gdzie spotkał się z pozytywnym odbiorem.

Czytaj także: Najlepsze filmy i seriale science-fiction na Netflixie - wybór redakcji