Zamknij

„Szansa na sukces” wraca na ekrany. Jak dostać się do programu? [TERMINY CASTINGÓW]

Redakcja
07.02.2019 15:30
„Szansa na sukces” wraca na ekrany. Jak dostać się do programu? [TERMINY CASTINGÓW]
fot. TRICOLORS/East News

"Szansa na sukces" to jedno z pierwszych telewizyjnych talent-show. Dzięki programowi karierę zrobiło wiele gwiazd. Po 7 latach przerwy format ponownie zagości w telewizji. Gdzie i kiedy można wziąć udział w castingu?

"Szansa na sukces" to program dla wielu widzów kultowy. Muzyczne talent-show było emitowane na antenie TVP2 od listopada 1993 do kwietnia 2012 roku. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać piosenkę gościa danego odcinka. Najlepsi wykonawcy brali udział w finałowej gali w warszawskiej Sali Kongresowej. Osoba, która zwyciężyła w danym roku, otrzymywała możliwość występu podczas Koncertu Debiutów Festiwalu w Opolu.

Program wylansował wiele gwiazd polskiej muzyki, dla niektórych będąc pierwszym szczeblem w wokalnej karierze. Wśród "dzieci" programu znaleźli się między innymi: Justyna Steczkowska, Kasia Stankiewicz, Natalia Szroeder, Ewa Farna, Margaret czy Andrzej Lampert. W finałowym konkursie występowała także, wówczas nastoletnia, Joanna Kulig.

ZOBACZ: Joanna Kulig w "Szansie na sukces". Tak wyglądała jako nastolatka

EN_00906884_6128
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

"Szansa na sukces" znów w telewizji

Oficjalnym powodem zdjęcia programu w roku 2012 była rezygnacja Wojciecha Manna z roli prowadzącego. Dziennikarz był uwielbiany przez widzów i tak mocno kojarzony z "Szansą", że program bez niego ryzykował stratą oglądalności.

Po 7 latach "Szansa na sukces" powraca na ekrany i być może zobaczymy na wiosnę 2019 roku. Jak informuje portal Wirtualne Media, Mann nie powróci do roli prowadzącego. Nieoficjalnie mówi się o kandydaturze Rafała Brzozowskiego, choć internauci żartują, że będzie to kolejny angaż Norbiego z "Jaka to melodia?"

ZOBACZ: Najsłynniejsze występy w historii "Szansy na sukces". Donald Tusk, Justyna Steczkowska i inni

Castingi do "Szansy na sukces"

Jak donosi portal Interia, w połowie lutego rozpoczną się castingi do nowego wydania "Szansy na sukces". Dla osób, które pragną spróbować swoich sił, przedstawiamy terminy przesłuchań.

16.02 Warszawa, ul. Woronicza 17, TVP Blok F, sala projekcyjna

17.02 Białystok, ul. Świętego Rocha 14, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury

24.02 Gdańsk, ul. Powstańców Warszawskich 25, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu

24.02 Katowice, ul. Grażyńskiego 47, Miejski Dom Kultury "Koszutka"

Życzymy powodzenia!

RadioZET.pl/MF