Zamknij

Syn Grzegorza Miecugowa w „Szkle kontaktowym"

Redakcja
03.01.2018 08:54
Syn Grzegorza Miecugowa w „Szkle kontaktowym"
fot. Facebook

Niedaleko pada jabłko od jabłoni? W noworocznym odcinku „Szkła kontaktowego" pojawił się Krzysztof Miecugow, syn zmarłego w sierpniu zeszłego roku dziennikarza i publicysty Grzegorza Miecugowa.

Krzysztof Miecugow w „Szkle kontaktowym"

Krzysztof Miecugow doskonale wypadł w roli prowadzącego „Szkło kontaktowe”. Po zakończeniu programu w internecie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. „Miecugow... genów nie oszuka, ale ma swój styl. Panie Krzysztofie... znakomicie rozpoczął się „szkiełkowy rok”. Dziękujemy... i do szybkiego zobaczenia” – napisała jedna z internautek w mediach społecznościowych. „Chciałbym powiedzieć i zarazem pogratulować Panu Krzysztofowi, ponieważ naprawdę się w programie spisał i świetnie, naturalnie wypadł. Jego komentarze były śmieszne, zabawne, nieprzesadzone i trafne. Uważam, jak cała reszta moich domowników, a zapewne i spora część widzów, że Pan Krzysztof Miecugow mógłby śmiało dołączyć do ekipy programu na stałe” – napisał ktoś inny.

Krzysztof mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie dziennikarskie. Do tej pory pracował w stacji CNBC Biznes, która została przekształcona w TVN24 BiŚ. Po ojcu odziedziczył zresztą nie tylko smykałkę do dziennikarstwa.

miecugow

– Obaj interesujemy się muzyką. Tata bywał w Jarocinie, prowadził koncerty rockowe. Poczucie humoru mamy bardzo podobne. Żartujemy sobie prawie ze wszystkiego. Tata jest duszą towarzystwa, ale ja gadam chyba więcej – mówił w rozmowie z Wirtualną Polską.

Czy Krzysztof na dobre zastąpi ojca w programie „Szkło kontaktowe"? Fani na pewno byliby zachwyceni.

RadioZET.pl/SI