Zamknij

„Szkoła czarownic 2”. Zobacz intrygujący zwiastun filmu „The Craft: Legacy”

30.09.2020 16:10
„Szkoła czarownic 2”. Zobacz intrygujący zwiastun filmu „The Craft: Legacy”
fot. Album Online/East News

„Szkoła czarownic 2”, czy jak głosi oryginalny tytuł: „The Craft: Legacy” to kontynuacja hitu o czarownicach z końca lat 90. W sieci pojawił się właśnie świeży zwiastun. 

„The Craft: Legacy” jest kontynuacją filmu „Szkoła czarownic” z 1996 roku. Obraz, w którym jedną z głównych ról grała znana z „Krzyku” Neve Campbell, po 24 latach doczekał się nowej odsłony. 

„Szkoła Czarownic: Dziedzictwo”, jak głosi polski tytuł filmu skupi się na Hannah, która trafi do nowej szkoły, po przeprowadzce do domu ojczyma. Dziewczyna, poszukując nowych przyjaciółek, przypadkowo dołączy się do lokalnego sabatu młodocianych czarownic.

„Szkoła Czarownic: Dziedzictwo” – zwiastun

W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun produkcji, swoim klimatem, pomysłem oraz kilkoma scenami, nawiązujący do oryginalnego obrazu z 1996 roku. Materiał prezentuje się następująco:

„Szkoła Czarownic: Dziedzictwo” – obsada i ekipa

Za scenariusz i reżyserię sequela odpowiada Zoe Lister-Jones, znana z filmu „Grupa wsparcia”. Na ekranie zobaczymy natomiast: Caille Spaeny, Lovie Simon, Gideon Lunę, a w drugoplanowych rolach także Michelle Monaghan i Davida Duchovnego.

„Szkoła Czarownic: Dziedzictwo” – kiedy premiera?

Film ma trafić na płatne platformy streamingowe w USA już 28 października, kilka dni przed Halloween. W tym momencie nie wiadomo jeszcze czy i kiedy produkcja trafi do polskich odbiorców. [AKTUALIZACJA] Film trafi na ekrany polskich kin już piątek, 30 października.

Czytaj także: Powstanie film "Król Lew 2". Kontynuacją zajmie się reżyser "Moonlight"