Zamknij

Czy Dwayne Johnson wróci w 10. i 11. części "Szybkich i wściekłych"? Aktor odpowiedział

22.07.2021 08:39
Dwayne Johnson
fot. AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER

Seria "Szybcy i wściekli" zmierza ku zakończeniu. Czy w dwóch ostatnich częściach popularnego filmu akcji pojawi się ponownie Dwayne "The Rock" Johnson?

Za nami "Szybcy i wściekli 9", a przed nami jeszcze dwie części tej popularnej serii. Czy pojawi się w nich Luke Hobbs, w którego wciela się Dwayne Johnson? Aktor postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości.

"Szybcy i wściekli" 10 i 11 - Dwayne Johnson w obsadzie filmów?

Dwayne "The Rock" Johnson dołączył do historii o rodzinie Toretto w piątej części serii. Wcielił się w Luke'a Hobbsa - agenta organizacji DSS, który po różnych perypetiach stał się stałym elementem "Szybkich i wściekłych", a nawet doczekał się większej roli u boku Jasona Stathama w spin-offie "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw".

Aktor nie pojawił się jednak w 9. części filmu, co zaniepokoiło fanów Hobbsa. W ostatnim wywiadzie dla The Hollywood Reporter Johnson został zapytany o nieobecność w ostatnim filmie "Szybcy i wściekli" oraz o przyszłość swojej postaci. Okazuje się, że krążyły plotki mówiące o konflikcie pomiędzy Johnsonem i gwiazdorem serii - Vinem Dieselem, który miał być powodem absencji "The Rocka".

Śmiałem się z tego i to bardzo. Myślę, że wszyscy się z tego śmiali. I na tym zakończę. I na tym, że życzyłem im wszystkiego najlepszego. Życzyłem im powodzenia w części 9. i życzę im wszystkiego najlepszego w częściach 10. i 11. oraz w pozostałych filmach "Szybcy i wściekli", które zrobią beze mnie.

Fani byli zaskoczeni nieobecnością Johnsona, tym bardziej że reżyser Justin Lin zapowiedział, że gwiazdor powróci w 10. części filmu. Wygląda jednak na to, że "The Rock" skończył z "Szybkimi i wściekłymi" na dobre. Niewykluczone, że jego postać zobaczymy ponownie w kontynuacji filmu "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw".

Chociaż pomiędzy Johnsonem i innymi gwiazdami "Szybkich i wściekłych" dochodziło do tarć, absencja Johnsona wynika raczej z jego zapracowania. W okresie, w którym powstawała 9. część serii, gwiazdor był obecny na planach takich filmów jak "Red Notice" i "Wyprawa do dżungli" oraz pracował nad autobiograficznym serialem "Young Rock" a także przygotowywał się do roli w nadchodzącej produkcji DC "Black Adam".

"Wyprawa do dżungli" - kiedy premiera?

Fani "The Rocka", którzy stęsknili się za nim na dużym ekranie, będą mogli zobaczyć go niebawem w filmie Disneya "Wyprawa do dżungli". Produkcja zadebiutuje już 30 lipca 2021 roku. Oprócz Johnsona w produkcji Jaume'a Collet-Serry wystąpili Emily Blunt, Jack Whitehall i Jesse Plemons.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/The Hollywood Reporter