Zamknij

"Szybcy i wściekli 9": Paul Walker i więcej Hana w nowym zwiastunie. Kiedy premiera? [WIDEO]

15.04.2021 12:17
"Szybcy i wściekli 9": Paul Walker i więcej Hana w nowym zwiastunie. Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. SplashNews.com/East News

"Szybcy i wściekli 9" doczekali się nowego zwiastuna. Materiał zapowiada wiele emocji i jeszcze więcej absurdu. W końcu to za niego kochamy "Szybkich i wściekłych", prawda?

"Szybcy i wściekli 9" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. W nowej odsłonie popularnej serii powitamy nowe twarze, a także starych znajomych (w tym nawet tych zmartwychwstałych). Zobaczcie nowy zwiastun

"Szybcy i wściekli 9" - nowy zwiastun

Nowy zwiastun filmu "Szybcy i wściekli 9" prezentuje się następująco:

W filmie "Szybcy i wściekli 9" poznamy kolejnego członka rodziny Toretto, jednak tym razem znajdującego się po ciemnej stronie mocy. Jacob to młodszy brat Doma, który całe życie żył w jego cieniu (i o którego istnieniu nie mieliśmy dotąd pojęcia). Teraz łączy siły ze złowieszczą Cipher i pragnie zemsty.

W 9. odsłonie szybko-wściekłej sagi powróci również Han, ulubieniec widzów, który przed wieloma laty pożegnał się z życiem. A przynajmniej tak nam się wydawało. Powrócą też jego kumple z "Tokyo Drift", więc czeka nas nie lada zabawa.

W zwiastunie widzimy również Mię Toretto, która widocznie zrobi sobie przerwę od "emerytury" i pomoże Domowi w pokonaniu "tego złego brata". Czy pojawi się też Brian? Zwiastun sugeruje, że nic nie jest wykluczone. W jednym z ujęć widzimy bowiem bohatera odgrywanego przez Paula Walkera. Co prawda na ekranie telefonu, ale może to stanowić pewną wskazówkę dla widzów.

Zobacz także: Córka Paula Walkera pokazała nieznane nagranie ojca. "Nigdy nie myślałam, że się tym podzielę"

"Szybcy i wściekli 9" - kiedy premiera?

Premiera filmu "Szybcy i wściekli 9" została zaplanowana na 25 czerwca 2021 roku. Reżyseruje Justin Lin, a w obsadzie znaleźli się: Vin Diesel, John Cena, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel, Ludacris, Cardi B, Charlize Theron oraz Helen Mirren, a także Sung Kang, Lucas Black i Jason Tobin.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET