Zamknij

"The Batman" z nowym zwiastunem. Robert Pattinson deklasuje poprzedników [WIDEO]

18.10.2021 12:43
Robert Pattinson The Barman zwiastun
fot. TM & © 2021 Warner Bros. Entertainment Inc. All rights reserved.

"The Batman" powoli zmierza na ekrany kin. Robert Pattinson w tytułowej roli zaprezentuje się w pełni dopiero w 2022 roku, jednak Michael Keaton, Christian Bale i Ben Affleck mogą już teraz zacząć martwić się o swoje pozycje w sercach fanów superherosa.

Nowy zwiastun filmu "The Batman", będącego autorskim spojrzeniem Matta Reevesa na najsłynniejszego superbohatera na świecie, został zaprezentowany podczas DC Fandome 2021 - imprezy dla fanów Detective Comics. Świeży materiał promujący wyczekiwany film o Batmanie zapowiada bardzo mroczne i brutalne widowisko, w którym Robert Pattinson po raz kolejny udowadnia swój talent do kreowania niepokojących postaci.

"The Batman": Nowy zwiastun filmu z Robertem Pattinsonem [WIDEO]

W nowym zwiastunie filmu "The Batman" pojawiają się główni złoczyńcy, jakich Reeves postanowił przeciwstawić Mrocznemu Rycerzowi w nadchodzącym filmie. Możemy więc przyjrzeć się Człowiekowi-Zagadce (Paul Dano) i Pingwinowi (Colin Farrell). Czarne charaktery mają się czego obawiać - Batman Roberta Pattinsona jest nieobliczalny, brutalny i zacięty jak nigdy dotąd. Po tym, co prezentuje w nowym trailerze, mogą zacząć obawiać się także poprzednicy aktora, którzy wcielali się w rolę Człowieka-Nietoparza. Gwiazdor "Zmierzchu" ma szanse stać się najlepszym Mrocznym Rycerzem w historii kina. I nie przeszkodzi mu w tym nawet (trochę za bardzo) kusząca i wodząca go za nos Kobieta-Kot (Zoe Kravitz). Zobaczcie zwiastun:

"The Batman" - Kiedy premiera w kinach?

Matt Reeves jest reżyserem, współscenarzystą i jednym z producentów filmu. Scenariusz napisali wraz z nim Peter Craig i Mattson Tomlin. W obsadzie, poza Robertem Pattinsonem w tytułowej roli, znaleźli się Colin Farrell (Pingwin), Paul Dano (Riddler), Zoe Kravitz (Catwoman), Andy Serkis (Alfred Pennyworth), Jeffrey Wright (komisarz Gordon), John Turturro (Carmine Falcone), Peter Sarsgaard (Gil Colson) i Jayme Lawson (Bella Real).

Debiut filmu na ekranach kin na całym świecie był wielokrotnie przekładany w związku z pandemią koronawirusa. Ostatnia (i miejmy nadzieję ostateczna) data premiery "The Batman" została wyznaczona na 4 marca 2022 roku.

RadioZET.pl