Zamknij

TOP 10 Netflixa. Te tytuły trzeba teraz obejrzeć. Co jest popularne na platformie?

22.03.2021 11:22
Sky Rojo
fot. Tamara Arranz/Netflix

Netflix udostępnia listę najpopularniejszych produkcji na platformie. To już kolejny tydzień, gdy podium zajmuje serial "New Amsterdam" - produkcji nie zrzucił z pierwszego miejsca nawet nowy serial twórców "Domu z papieru". Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Sprawdziliśmy. 

Netflix udostępnia nowy ranking TOP 10 filmów i seriali, czyli najpopularniejszych tytułów na platformie. W połowie marca bibliotekę zasiliło wiele nowości, które z marszu stały się hitami i przyciągnęły przed ekrany sporo użytkowników. Warto wspomnieć o fenomenie serialu "New Amsterdam". Produkcja kolejny tydzień zajmuje pierwsze miejsce w zestawieniu. Serialowi "New Amsterdam" nie zagroził nawet serial twórców hiszpańskiego "Domu z papieru". Co jeszcze cieszy się największą popularnością na Netflixie i co najchętniej oglądają Polacy? Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  "Sky Rojo": czy warto obejrzeć nowy serial twórców "Domu z papieru"? [RECENZJA]

Netflix: filmy i seriale popularne w Polsce. TOP 10 tytułów na platformie

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Zestawienie zmienia się dynamicznie, a z założenia ma pomagać użytkownikom w wyborze odpowiedniego dla nich tytułu. Od kilku tygodni nie ma sobie równych serial medyczny"New Amsterdam". Jest to opowieść o losach lekarza, który zostaje dyrektorem najstarszego szpitala w USA. 

Drugie miejsce zajęła nowość, czyli film "Zabójcze złudzenia" z Kristen Davis, czyli serialową Charlotte z "Seksu w wielkim mieście". Jest to opowieść o losach autorki bestsellerowych książek. Kobieta od jakiegoś czasu nie może nic napisać. W międzyczasie zatrudnia nianię do opieki nad dziećmi. Nie jest świadoma tego, że niedługo potem granice między fikcją a rzeczywistością zaczną się jej zacierać. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

Podium zamyka serial dokumentalny poświęcony Formule 1. Jest to propozycja nie tylko dla fanów tego sportu. Serial wnikliwie ukazuje kulisy sezonu jednego z najbardziej prestiżowych wyścigów. Tuż za "Formułą 1. Jazdą o życie" uplasował się serial "Sky Rojo", czyli hiszpańska produkcja twórców "Domu z papieru". Na popularności nie traci serial "Ginny & Georgia", ale także film "Dzień na tak" z Jennifer Garner. Co jeszcze oglądają Polacy? Zdradzamy poniżej.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "New Amsterdam"
  2. "Zabójcze złudzenia"
  3. "Formuła 1. Jazda o życie"
  4. "Sky Rojo"
  5. "Ginny & Georgia"
  6. "Dzień na tak"
  7. "Paraside PD"
  8. "Riverdale"
  9. "Psi patrol"
  10. "Instynkt"

Zobacz także:  "Sky Rojo": Conrado Moreno w zabawnym wideo promującym nowy serial twórców "Domu z papieru"

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl